lelo-hagbala.co.il  ללא הגבלה -אתר החדשות המרכזי לנכויות ומוגבלויות              חבר איגוד האינטרנט הישראלי ISOC-IL | רישיון אקו"ם | כניסת כתבים | חזרה לדף הבית
6
 
בארץ ובעולם   בריאות ונפש   בקהילה שלנו   חוק ומשפט   רפואה משלימה   תזונה נכונה   ספורט בריאות       חיפוש באתר    
1
שילוב מערכת WIRION בשתי פרוצדורות צינתור

אבן דרך נוספת לגרדיה של אליום מדיקל: שתי פרוצדורות צנתור מוצלחות אשר שודרו בשידור חי מבתי חולים מובילים בארה"ב ובגרמניה בוצעו במהלך כנס בינלאומי בגרמניה ♦במהלך הפרוצדורות שולבה מערכת ה-WIRION עם ציוד של חברות כגון פיליפס, מדטרוניק ובוסטון סיינטיפיקמערכת, 29/01/2017

 


אסף אלפרוביץ, מנכ"ל אליום
 
גרדיה מתקדמת בגיוס החולים ב-10 מרכזיים מובילים בארה"ב ובאירופה במסגרת ניסוי קליני להרחבת אינדיקציה של המערכת לטיפול בעורקי הרגליים.
 
אסף אלפרוביץ: "ההשתתפות בכנס היא חלק מהאסטרטגיה של החברה להרחיב את חשיפת הייחודיות והחדשנות הטכנולוגית של מערכת ה-WIRION® במגוון רחב של אינדיקציות ובשילוב עם ציוד משלים של חברות מובילות בתעשייה."

אליום מדיקל, חברת מכשור רפואי ישראלית, המתמחה בטכנולוגיות זעיר פולשניות, הודיעה היום (ראשון, 29/01/2017) כי הציגה שתי פרוצדורות מוצלחות של צנתורים מורכבים בעורקי הרגליים בשידור חי בכנס ה- LEIPZIG INTERVENTIONAL COURSE המתקיים בלייפציג, גרמניה, ששודרו מבתי חולים מובילים בארה"ב ובגרמניה. בצנתורים שבוצעו בהנחיית רופאים מובילי דעה הודגם השימוש במערכת הפילטרWIRION®  הייחודית של החברה להגנה מפני תסחיפים הנוצרים תוך כדי פרוצדורות צנתור, בפני נציגים של חברות מובילות בתעשייה וקהל מקצועי רחב. הפרוצדורות האמורות הושלמו בהצלחה תוך המחשה ליעילותה ובטיחותה של המערכת במהלך פרוצדורות צנתור בעורקי הרגליים.
השידור החי הראשון, ששודר לאולם המרכזי של הכנס, בוצע מבית החולים OhioHealth בקולומבוס אוהיו, ארה"ב ובו בוצעה פרוצדורת צנתור בעורק הרגליים בראשותו של ד"ר גארי אנסל (Gary Ansel), קרדיולוג פולשני מוביל בארה"ב בתחום הטיפול בחסימות בעורקי הרגליים. הפרוצדורה בוצעה בחולה עם יתר לחץ דם ועודף שומנים בדם הסובל מחסימות חוזרות בעורקי הרגליים. הפרוצדורה נועדה לפתיחה של הצרות חוזרת בתוך סטנט שהושתל בעבר (in stent restenosis). במהלך הפרוצדורה, לאחר מיקום המערכת, בוצעה פתיחה מכנית של החסימה בתוך הסטנט באמצעות מערכת הפניקס של פיליפס (Philips) ושימוש בבלון משחרר תרופה של מדטרוניק (Medtronic). לאחר פתיחת החסימה הוצא בהצלחה הפילטר שהיה מלא בחלקיקים. לאחר השלמת הפרוצדורה, דן פאנל הרופאים בכנס על החשיבות הרבה של שימוש בפילטר בפרוצדורות מסוג זה.
השידור החי השני, אשר גם שודר לאולם המרכזי של הכנס, בוצע מבית החולים  Leipzig University Hospital על ידי ד"ר אנדריי שמידט, מומחה בעל שם עולמי. זו פעם נוספת שד"ר שמידט ומארגני הכנס בחרו להשתמש במערכת, עובדה אשר לדעת החברה מלמדת על ביטחונו של ד"ר שמידט ואמון מארגני הכנס ביכולות המערכת ובטיחותה. במהלך השידור החי הוצג בהצלחה הליך צנתור בעורק ה- SFA של חולה סוכרתי הסובל מחסימה חוזרת. בחולה זה נעשה שימוש במערכת ה-WIRION®  יחד עם מערכת האטרקטומי של בוסטון סיינטיפיק (Boston Scientific), ובשילוב עם בלון משחרר תרופה (Cardionovum).

ד"ר שמידט, קרדיולוג  פולשני מוביל דעה: "האפשרות להשתמש בתיל מוליך לבחירת המצנתר לאורך כל הפרוצדורה ולנעול את הפילטר בכל מקום לאורך התיל הינה ייחודית וחשובה ביותר בטיפול בעורקי הרגליים בהם החסימות ארוכות יחסית. כמו כן הקלות ונוחות השימוש במערכת חוסכות זמן יקר בביצוע הפרוצדורה."
כמו כן, ובהמשך לקבלת אישור ה-FDA ל-IDE לביצוע ניסוי קליני להרחבת אינדיקציה של המערכת לטיפול בעורקי הרגליים, מתקדמת החברה בגיוס החולים במסגרת ניסוי קליני המבוצע ב-10 מרכזיים מובילים בארה"ב ובאירופה.
למיטב ידיעת החברה במידה ויתקבל אישור ה- FDA להרחבת האינדיקציה כאמור (לאחר סיום הניסוי והגשת ה- (510(k), תהיה גרדיה לחברה היחידה בעולם בעלת אישור לשימוש רחב בפילטר בכל מערכת אטרקטומי בארה"ב.
אינדיקציית הצנתורים בעורקי הרגליים לחולים הסובלים ממחלת-PAD  (Peripheral Arterial Disease) מהווה שוק גדול הצומח בקצב מהיר המוערך בין 8-12 מיליון חולים בארה"ב בלבד העוברים מדי שנה כ-600 אלף פרוצדורות צנתור רלוונטיות. פרוצדורות צנתור בעורקי הרגליים קיבלו חיזוק משמעותי בשנים האחרונות במיוחד עם כניסת מכשירי האטרקטומי לשימוש נרחב. מכשירי האטרקטומי מאפשרים פתיחה מכאנית או באמצעות לייזר של כלי דם ברגליים החסומים בחסימות ארוכות וקשות. במרבית מפרוצדורות אלו נעשה שימוש במערכות הגנה מסוג פילטר כאשר שימוש זה הולך וגובר בשל הכמות הגבוהה יחסית של חלקיקים (debris) המשתחררים בפרוצדורות אלו. המערכת מציגה יתרונות משמעותיים וייחודיים בשל האפשרות להשתמש בתיל מוליך לבחירת המצנתר לאורך כל הפרוצדורה, יתרון חשוב ביותר בטיפול בעורקי הרגליים בהם החסימות ארוכות יחסית.
 
אסף אלפרוביץ, מנכ"ל קבוצת אליום: "הכנס הוא מהחשובים בעולם ומשתתפים בו נציגי חברות בינלאומיות ורופאים מובילים. הפרוצדורות עברו בהצלחה רבה והמחישו את קלות השימוש בפילטר, היכולת למקם את הפילטר באופן אופטימלי, איסוף החלקיקים והגנה יעילה על המטופל, ואיסוף הפילטר לאחר ביצוע ההליך בצורה פשוטה, יעילה ובטוחה. ההשתתפות בכנס הינה חלק מהאסטרטגיה של החברה להרחיב את חשיפת הייחודיות והחדשנות הטכנולוגית של מערכת ה-WIRION® במגוון רחב של אינדיקציות ובשילוב עם ציוד משלים של חברות מובילות בתעשייה. בנוסף, גרדיה מתקדמת בגיוס החולים במסגרת הניסוי הקליני להרחבת אינדיקציה של המערכת לטיפול בעורקי הרגליים. בשל גודל השוק האטרקטיבי, והיתרונות המשמעותיים הקיימים למערכת, להערכתנו קבלת אישור ה-FDA תגדיל באופן משמעותי את האטרקטיביות והערך עבור חברות מובילות עולמיות הפועלות בשוק זה, ומהווה צעד חשוב במסגרת פעולותיה לקידום עסקה אסטרטגית לגרדיה עם חברה מובילה עולמית."
 
אודות מערכת ה-WIRION®:
המערכת הינה מוצר ייחודי מוגן פטנט מסוג פילטר המגן מפני קרישי דם ותסחיפים הנוצרים במהלך פרוצדורות צנתור - לפתיחה של כלי דם חסומים. למערכת מנגנון נעילה ייחודי המאפשר לרופא המצנתר להשתמש בכל תיל מוביל לבחירתו ולמקם עליו את הפילטר במקום המתאים ביותר. החופש למקם את הפילטר בכל מקום על כל תיל מוביל מפשטת ומייעלת את הפרוצדורה, הופכת אותה לבטוחה יותר ומהווה יתרון משמעותי ביחס לפתרונות אחרים בשוק אשר רובם מוגבלים לשימוש בתיל מוביל ייעודי. 
כמו כן, כוללת המערכת גם קטטר שליפה (retrieval) ייחודי לשליפה קלה, מהירה ובטוחה של הפילטר לאחר יישום הסטנט. בשלב זה לא ידוע לחברה על כל תחליפים אחרים ואף לא על מוצרים בפיתוח שיוכלו להציע יתרונות רפואיים ותחרותיים למערכת.
למערכת אישור FDA לשיווק בארה"ב וכן אישור Administration Therapeutic Goods (TGA) לשיווק באוסטרליה וניו-זילנד - עבור אינדיקציה קלינית של הגנה מפני תסחיפים בפרוצדורות צנתור בעורקי התרדמה.
 כמו כן, למערכת אישור עבור אינדיקציה קלינית לשימוש רחב בצנתורים בכל כלי הדם בארץ (אמ"ר) ובאירופה (CE Mark).
המערכת, על מגוון תכונותיה הייחודיות, מהווה את הדור הבא של מוצרי הגנה מפני תסחיפים וניתנת לשימוש במגוון אינדיקציות רפואיות הכוללות: צנתורים בעורק התרדמה, בעורקי הרגליים, בעורקי הכליות ובניתוחי מעקפים לבביים SVG)).

אודות אליום מדיקל:
אליום מתמחה במכשור רפואי זעיר פולשני והנה בעלת מגוון טכנולוגיות וקווי מוצרים בתחום זה. אסטרטגיית החברה הינה ליצור ערך על ידי הרחבה של בסיס הפיתוחים הפנימיים וכן על ידי רכישת קווי מוצרים וטכנולוגיות נוספים .את החברה מובילים אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב בקידום מהיר של מוצרים משלב הפיתוח ועד לשלב המסחרי תוך הבטחת מימון ארוך טווח ויתרון לגודל
.

 

השימוש במערכת WIRION של גרדיה מקבוצת אליום
 
 
1
מבזקי חדשות   הרשמה לאינדקס
1
1
דוברות מד״א: זכי הלר : בשעה 07:46 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב, על טרקטורון שהתהפך באתר בנייה, ברחוב קורא מדברי, באילת. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח יוספטל, גבר כבן 30 במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית


 
 
      אולפן החדשות: 08-973-4-006
1
      מערכת החדשות: 08-9282508
 
האינדקס המרכזי
18,937 בעלי עסקים ונותני שירות
8
הרשמה לאינדקס המרכזי 
 


אבחון וטיפול אלטרנטיבי
 

אביזרי
חבישה
     


אביזרי שיקום
 
     


אופטומטריסטים
 

אופטיקאים
     


אחיות פרטיות
 

אירידיולוגיה
     


אמבולנס פרטי
 

ארומתרפיה
     


ביופידבק
 

בית לחיים
     


בית אבות
דיור מוגן
 

בתי הבראה
והחלמה
     


בתי
חולים
 

בתי חולים
לבריאות הנפש
     


בי"ח סיעודיים וגריאטריים
 

בתי
טבע
     


בתי מרקחת
 

גוף ונפש
     


דיאטנים
 

הומאופתיה
     


הידרותרפיה
 

הילינג
     


היפנוזה
 

הסעות נכים
     


השמת ע.זרים
 

ויטמינים
     


חיתולים למבוגרים
 

טווינא
     


טיפול אלטרנטיבי בילדים
 

טיפול באמצעות בעלי חיים
     


טיפול באמצעות יצירה והבעה
 

טיפול בהפרעות זיכרון
     


טיפול בהפרעות שינה
 

טיפול באמצעות ציורי ילדים
     


יועצי תזונה
 

כירופרקטיקה
     


כירורגיה של היד
 

מגנטותרפיה
     


מדיטציות
 

מוצרים אורטופדיים
     


מוקדי עזרה ראשונה
 

מכונים
רפואיים
     


מכשירי שמיעה ואביזרים
 

מנגנוני נכים
לרכב
     


מרחצאות ומעיינות מרפא
 

נטורופתיה
     


נעליים
אורטופדיות
 

עורכי דין
ביטוח לאומי
     


עורכי דין
דיני נזיקין
 

עורכי דין
רשלנות רפואית
     


פודיאטרים
 

פיזיותרפיה
     


פיזיותרפיה התפתחותית
 

פילאטיס
     


פלדנקרייז
 

פסיכוגריאטריה
     


פסיכולוגיה התפתחותית
 

פסיכולוגיה שיקומית
     


פסיכותרפיה
 

פרחי באך
     


ציוד ואביזרים
 

קינסיולוגיה
     


קלינאי תקשורת
 

רולפינג
     


רכב חשמלי
 

רכיבה טיפולית
     


רפואה סינית
 

רפלקסולוגיה
     


שיאצו
 

שיטת אלבאום
     


שיטת אלכסנדר
 

שיטת פאולה
     


שיקום
נכים
 

שירותי
סיעוד
     


תזונה ודיאטות טבעיות
 

תרפיה במוסיקה

אבחון וטיפול אלטרנטיבי אביזרי חבישה אביזרי שיקום אוסטיאופתיה אופטומטריסטים
אופטיקאים אחיות פרטיות אירידיולוגיה אמבולנס פרטי ארומתרפיה
ביופידבק בית לחיים בית אבות, דיור מוגן בתי הבראה והחלמה בתי חולים
בתי חולים לבריאות הנפש בי"ח סיעודיים וגריאטריים בתי טבע בתי מרקחת גוף ונפש
דיאטנים הומאופתיה הידרותרפיה הילינג היפנוזה
הסעות נכים השמת עובדים זרים ויטמינים חיתולים למבוגרים טווינא
טיפול אלטרנטיבי בילדים טיפול באמצעות בע"ח טיפול ע"י יצירה והבעה טיפול בהפרעות זיכרון טיפול בהפרעות שינה
טיפול ע"י ציורי ילדים יועצי תזונה כירופרקטיקה כירורגיה של היד מגנטותרפיה
מדיטציות מוצרים אורטופדיים מוקדי עזרה ראשונה מכונים רפואיים מכשירי שמיעה ואביזרים
מנגנוני נכים לרכב מרחצאות ומעיינות מרפא נטורופתיה נעליים אורטופדיות עורכי דין - ביטוח לאומי
עורכי דין - דיני נזיקין עורכי דין - רשלנות רפואית פודיאטרים פיזיותרפיה פיזיותרפיה התפתחותית
פילאטיס פלדנקרייז פסיכוגריאטריה פסיכולוגיה התפתחותית פסיכולוגיה שיקומית
פסיכותרפיה פרחי באך ציוד ואביזרים לנכים קינסיולוגיה קלינאי תקשורת
רולפינג רכב חשמלי רכיבה טיפולית רפואה סינית רפלקסולוגיה
שיאצו שיטת אלבאום שיטת אלכסנדר שיטת פאולה שיקום נכים ונפגעים
שירותי סיעוד תזונה ודיאטות טבעיות תרפיה במוסיקה    
 
 
כל הדרכים שלכם ליצירת קשר:

   
חזרה לדף הבית    תנאי שימוש   מדיניות פרטיות   חוק הספאם   אתיקה מקצועית   חוק זכויות יוצרים הצהרת נגישות
                       
 fax-to-mail: 153-54-7126459             דוא"ל: lelo.hagbala@gmail.com מערכת החדשות: בן חור אליהו 14-3 באר שבע 08-9282508 אולפן החדשות: העצמאות 57 באר שבע 08-9734006

מדיניות שימוש ב-cookies וכלים אחרים

על מנת לאפשר הפעלתו של האתר באופן מיטבי וכן לשפר את חווייתך מהשימוש בו, יתכן וייעשה שימוש בכלים מסוג "עוגיות" (Cookies), כמו גם ב"כלים אחרים" | יחד עם זאת, עדי גולן נדרשת לאישורך והסכמתך | היה ואם אין רצונך להתיר השימוש בכלים אלו, הנך נדרש/ת להפסיק באופן מיידי שהייתך-שימושך באתר | האמור ד-לעיל' מהווה תמצית "מדיניות השימוש" באתר | את הנסח המלא והמחייב ניתן למצוא בקטגוריה "מדיניות פרטיות".

בכל שאלה ובקשה ניתן לפנות באמצעות
  צור קשר  שבאתר   |   מדיניות פרטיות 

כל הזכויות שמורות ל: עדי גולן ADI GOLAN

 
לייבסיטי - בניית אתרים