תחזית יומית:  יום שלישי 27 אוקטובר 2020:  בהיר עד מעונן חלקית.  הטמפרטורות יוסיפו להיות גבוהות מהרגיל לעונה.  בשעות הבוקר ינשבו רוחות מזרחיות ערות בהרי הצפון. 
1
 חדשות הבריאות
1
 בארץ ובעולם     בריאות ונפש    |    התנדבות-קהילה   |    חוק ומשפט     |    רפואה משלימה    |   תזונה נכונה    |     כניסה לאינדקס המרכזי    | חיפוש
1
התנדבות-קהילה


קביעת מזוזות בבית-הספר לחינוך מיוחד "גשרים" בבני-ברק

ראש עיריית בני-ברק, הרב חנוך זייברט, במעמד קביעת מזוזות לבית-הספר לחינוך מיוחד "גשרים" שעל-יד בית "אהל שרה": "ילדי החינוך המיוחד זכאים לטוב והיפה ביותר; אתם השותפים שלנו למען הנשמות הקדושות" ♦ נחנכה בסמוך גם כיתה א' שיקומית לילדים עם נכויות פיזיות בבי"ס חדש "צעדים" ♦ בשנת תשע"ז חל גידול של 10% במספר הכיתות בבתי הספר של "אוהל שרה" - 37 כיתות עם 260 תלמידים - אנחנו רואים בכם שותפים, עדים למוניטין המקצועי ואיכות השירות ♦ ואם אחת ביקשה לברך: אין לשער את גודל הגעגועים והאהבה של ביתי לביה"ס, זו אחת המתנות הגדולות ביותר שניתנה לנו ולבת שלנו ♦ מעט שונים, שמא מוזרים, אך בזאת הם מיוחדים, ואם נביט היטב, נחוש את טוהר העלים הוורודים


מערכת, 09/09/2016, צילום: יעקב נחומי


 
'בני ברק מצטיינת בפתרונות הטובים ביותר שאנו נותנים לילדי החינוך המיוחד. נדאג שכל מוסדות החינוך בעיר ישכנו במבנים ראויים ומרווחים ובמיוחד לתלמידי החינוך המיוחד. אתם זכאים לטוב וליפה ביותר – כך אמר ראש עיריית בני ברק, הרב חנוך זייברט בטקס מעמד קביעת המזוזות למבנה החדש של בית הספר 'גשרים' לחינוך מיוחד שהתקיים ביום הראשון ללימודים. בטקס השתתפו; ח"כ ורה"ע לשעבר, הרב יעקב אשר. מ"מ רה"ע, הרב אברהם רובינשטיין. סגן רה"ע, הרב אליהו דדון. המשנה למנהל אגף החינוך, הרב יהודה לוי. ראשי אגפים ומנהלי מחלקות. מנכ"ל 'מי ברק', מר דוד צלניק. הנהלת 'אהל שרה' בראשות; הרב אברהם גינזבורג והגב' מלכה וינברג. מנהלת מערך החינוך, הגב' קארין טרבלסי. האדריכל, יואב מסר. מנהלת ביה"ס, הסגל ונציגי ההורים.

הרב זייברט אמר כי "מוסדות החינוך המיוחד של 'אהל שרה' גדלו השנה ב-10% והם מונים 37 כיתות עם 260 תלמידים תודות לשותפות האמיצה בינינו. אנחנו עדים לעבודה המצוינת, למוניטין המקצועי ואיכות השירות שאתם מעניקים לילדים המיוחדים. שותפות זו תעמיק ותואץ עד למציאת הפתרונות המושלמים לכל בתי הספר ולכל מפעליה הכבירים של 'אהל שרה'. היום אנחנו חונכים, לראשונה בעיר, גם כיתה א' שאנחנו פותחים יחד אתכם, גרעין לבית ספר חדש לילדים הלוקים בשיתוק מוחין, שעד כה  נאלצו להרחיק נדוד ולנסוע במשך שעה וחצי הלוך וחזור בכל יום  למסגרות מתאימות  מחוץ לעיר. אני מברך את כל העוסקים במלאכה מטעם העירייה ומטעם 'אהל שרה' ובראשם לגב' מלכה וינברג שעבדה ימים ולילות כדי להביא אותנו לרגעים נעלים אלה, ולהרב יהודה לוי, מנהל האגף לחינוך המיוחד, ולכל ראשי המחלקות העירוניות שנטלו חלק כדי להגיע ליום הגדול הזה; כשפותחים את הלב ניתן לתת מענה הולם לכולם".

הרב אברהם גינזבורג העלה את זכרם של הוריו מייסדי 'אהל שרה'; הרב שמואל גרשון זצ"ל והרבנית רבקה ע"ה שמסרו את נפשם למען החלשים, ובסייעתא דשמייא ובהשתדלותה של הגב' וינברג וראש העיריה וכל הצוות הנפלא קיבלנו את הזכות להיות לליבם ועיניהם של אותם נשמות קדושות".

הרב אברהם רובינשטיין, סגן רה"ע אמר כי "להצלחה הזו שאנו חוגגים היום חברו יחדיו בשיתוף פעולה מיוחד; הנחישות של 'אהל שרה', והרגישות המיוחדת לילדים המיוחדים של רה"ע הרב זייברט. זכות גדולה היא לברך אתכם. את ההורים והילדים ואת כל השותפים על העבודה הנפלאה".

הרב אליהו דדון, סגן רה"ע ומחזיק תיק החינוך, אמר כי בב"ב יש היום כ-70 אלף תלמידים כ"י אבל את "מזמור שיר חנוכת הבית'" והפסוק שלפניו 'אבן מאסו הבונים" אנו קוראים כאן בפתיחת בי"ס שרבות עמלו וטרחו הבונים כדי להיות ראש פינה למעשה נשגב זה של החינוך המיוחד. 
הגב' ו. אם לאחת מבנות ביה"ס ביקשה לברך את המשתתפים. במילים נרגשות הביעה האם כשלצידה ביתה המיוחדת את רחשי לב המשפחה למעמד ולעבודתם המסורה של צוות ביה"ס; "אין לשער את גודל הגעגועים והאהבה לביה"ס; זו אחת המתנות הגדולות ביותר שניתנה לביתי. ביה"ס כ"כ מושקע בחומר וברוח ואני מבקשת בשם ההורים להודות לרה"ע, לגב' וינברג ולגב' שטיינמץ, מנהלת בית הספר ולכל הצוות על שליחות קודש זו".

גב' מלכה וינברג אמרה כי ראש העיר וצוות העיריה, מנהלי האגפים והמחלקות, השותפים שלנו, ראויים לכל ההערכה במהלך כל השנים. היא שיבחה את צוות בית הספר בראשות המנהלת, גב' יהודית שטיינמץ המביאים  את תלמידות לקידום מרבי בתחום הקוגניטיבי, בתפקוד עצמאי, ברכישת הרגלי התנהגות ובתפקוד אישי, שישפרו את יכולתם להשתלב בחברה. "מטרת העל של בתי הספר ושאר המרכזים של אהל שרה. לפתח את כישוריו של כל תלמיד במטרה להביאו למירב העצמאות התפקודית וההסתגלותית בכל התחומים,  לתת גב למשפחות שמתמודדות עם אתגרים לא פשוטים בגידול ילד עם צרכים מיוחדים כדי שהמשפחה תוכל לפנות את עצמה לבני המשפחה ולשאר עיסוקיה".

את המעמד הצנוע והמרגש סיימה אחת המורות בשיר שנכתב ע"י י' טויסיג המסביר יותר מהכל את המשמעות של  התלמידות המיוחדות הלומדות בכיתות בית הספר הנושאות כולן שמות של פרחים: "רקפת; חבוי הוא המראה החביב, חבוי בקיץ בסתיו ובאביב. חסר אז הגבעול ואין עלי כותר, יופי הרקפת בתקופה זו נסתר. שקועה בתרדמה –הפקעת, ורק עין מבינה יופייה יודעת. יש שאינם מכירים, ויפנו לה עורף, ויש - מבינים שממתינים לחורף. אז, היא תצמיח עלים בצורת לב, פרחים וניצנים וכולה תלב. נכון, פרחיה שונים , הם שחוחים, אולי מוזרים ראשיהם הפוכים. מעט שונים, שמא מוזרים, אך בזאת הם מיוחדים. ואם נביט היטב , נחוש את טוהר העלים הוורודים".


 
 
 


 
 
1
    בהרצה גרסת beta מס' גולשים 0001  
 
   חדשות ועדכונים 24/7  
1
 
1
גלידות נסטלה מבקשת לעדכן את הציבור כי בעקבות תלונות צרכנים נמצא כי בשלגון גומיגם, המסומן כעשוי להכיל חלב, נמצאו בפועל מוצקי חלב בכמות מועטה. מדובר בשלגון גומיגם, גלידות נסטלה, 90 גרם, מאצווה מספר Lo0259 (מהשעה 18:00), Lo260, Lo266,Lo266A בעלת תאריכי תפוגה 15/03/22, 16/03/22, 22/03/22 "

התקבלה הודעה תן חיובי לכלבת שנתפס בקיבוץ שדה נחמיה, בגליל העליון. לא ידוע על בני אדם שנחשפו לו. אנו מבקשים מכל מי שהיה במגע או שבעלי החיים שברשותו באו במגע באזור האירוע עם בעל החיים הנגוע או בעל חיים משוטט, בין התאריכים 7.10.2020 עד 21.10.2020 כולל, לפנות בדחיפות ללשכת הבריאות בצפת, טלפון 04-6994257, 04-6994200, או ללשכת הבריאות הקרובה למקום מגוריו, לשם שקילת הצורך למתן טיפול מונע להם.

דוברות מד"א : בשעה 09:02 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופנוע שנפצע במהלך רכיבה בשטח סמוך לצומת מבוא מודיעים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שערי צדק גבר כבן 35 במצב בינוני עם חבלות בגפיים. נדב

 
 
 
     כניסה לאינדקס המרכזי      
 
פייסבוק   צור קשר   אודות
 
  פרסום באינדקס ובאתר החדשות  
 
פרשת השבוע
מפי הבחור ינון דהן היו'
שבת קודש פרשת נח ו' מרחשון התשפ"א
1
 בשיתוף יש לי מותק של תסמותק 
 
 

האינדקס המרכזי
18,930 בעלי עסקים ונותני שירות

1
 
אבחון וטיפול אלטרנטיבי 843
   
אביזרי חבישה 12
   
אביזרי שיקום 36
   
אוסטיאופתיה 33
   
אופטומטריסטים 634
   
אופטיקאים 529
   
אחיות פרטיות 145
   
אירידיולוגיה 20
   
אמבולנס פרטי 142
   
ארומתרפיה 24
   
ביופידבק 17
   
בית לחיים 4
   
בית אבות דיור מוגן 502
   
בתי הבראה והחלמה 13
   
בתי חולים 81
   
בתי חולים לבריאות הנפש 21
   
בי"ח סיעודיים וגריאטריים 99
   
בתי טבע 158
   
בתי מרקחת 819
   
גוף ונפש 423
   
דיאטנים 537
   
הומאופתיה 280
   
הידרותרפיה 51
   
הילינג 266
   
היפנוזה 18
   
הסעות נכים 27
   
השמת עובדים זרים 65
   
ויטמינים 10
   
חיתולים למבוגרים 66
   
טווינא 23
   
טיפול אלטרנטיבי בילדים 44
   
טיפול באמצעות בעלי חיים 43
   
טיפול בעזרת יצירה והבעה 384
   
טיפול בהפרעות זיכרון 7
   
טיפול בהפרעות שינה 17
   
טיפול באמצעות ציורי ילדים 2
   
יועצי תזונה 70
   
כירופרקטיקה 109
   
כירורגיה של היד 28
   
מגנטותרפיה 7
   
מדיטציות 48
   
מוצרים אורטופדיים 295
   
מוקדי עזרה ראשונה 103
   
מכונים רפואיים 526
   
מכשירי שמיעה ואביזרים 194
   
מנגנוני נכים לרכב 16
   
מרחצאות ומעיינות מרפא 6
   
נטורופתיה 235
   
נעליים אורטופדיות 84
   
עורכי דין ביטוח 1043
   
עורכי דין ביטוח לאומי 1218
   
עורכי דין דיני נזיקין 4182
   
עורכי דין רשלנות רפואית 462
   
פודיאטרים 33
   
פיזיותרפיה 381
   
פיזיותרפיה התפתחותית 16
   
פילאטיס 167
   
פלדנקרייז 139
   
פסיכוגריאטריה 2
   
פסיכולוגיה התפתחותית 31
   
פסיכולוגיה שיקומית 39
   
פסיכותרפיה 633
   
פרחי באך 42
   
ציוד ואביזרים לנכים 49
   
קינסיולוגיה 25
   
קלינאי תקשורת 260
   
רולפינג 8
   
רכב חשמלי וקלנועיות 46
   
רכיבה טיפולית 38
   
רפואה סינית 403
   
רפלקסולוגיה 434
   
שיאצו 180
   
שיטת אלבאום 17
   
שיטת אלכסנדר 79
   
שיטת פאולה 31
   
שיקום נכים ונפגעים 165
   
שירותי סיעוד 556
   
תזונה ודיאטות טבעיות 98
   
תרפיה במוסיקה 29
   

אבחון וטיפול אלטרנטיבי אביזרי חבישה אביזרי שיקום אוסטיאופתיה אופטומטריסטים
אופטיקאים אחיות פרטיות אירידיולוגיה אמבולנס פרטי ארומתרפיה
ביופידבק בית לחיים בית אבות, דיור מוגן בתי הבראה והחלמה בתי חולים
בתי חולים לבריאות הנפש בי"ח סיעודיים וגריאטריים בתי טבע בתי מרקחת גוף ונפש
דיאטנים הומאופתיה הידרותרפיה הילינג היפנוזה
הסעות נכים השמת עובדים זרים ויטמינים חיתולים למבוגרים טווינא
טיפול אלטרנטיבי בילדים טיפול באמצעות בע"ח טיפול ע"י יצירה והבעה טיפול בהפרעות זיכרון טיפול בהפרעות שינה
טיפול ע"י ציורי ילדים יועצי תזונה כירופרקטיקה כירורגיה של היד מגנטותרפיה
מדיטציות מוצרים אורטופדיים מוקדי עזרה ראשונה מכונים רפואיים מכשירי שמיעה ואביזרים
מנגנוני נכים לרכב מרחצאות ומעיינות מרפא נטורופתיה נעליים אורטופדיות עורכי דין - ביטוח
עורכי דין - ביטוח לאומי עורכי דין - דיני נזיקין עורכי דין - רשלנות רפואית פודיאטרים פיזיותרפיה
פיזיותרפיה התפתחותית פילאטיס פלדנקרייז פסיכוגריאטריה פסיכולוגיה התפתחותית
פסיכולוגיה שיקומית פסיכותרפיה פרחי באך ציוד ואביזרים לנכים קינסיולוגיה
קלינאי תקשורת רולפינג רכב חשמלי רכיבה טיפולית רפואה סינית
רפלקסולוגיה שיאצו שיטת אלבאום שיטת אלכסנדר שיטת פאולה
שיקום נכים ונפגעים שירותי סיעוד תזונה ודיאטות טבעיות תרפיה במוסיקה  
 
 
כל הדרכים שלכם ליצירת קשר:

                     
חזרה לדף הבית    תנאי שימוש   מדיניות פרטיות   חוק הספאם   אתיקה מקצועית   חוק זכויות יוצרים
                     
פקס: 153-54-7126459 דוא"ל: h.news.ltd@gmail.com כתובת: אליהו בן חור 14 באר שבע הצהרת נגישות

מדיניות שימוש ב-cookies וכלים אחרים

על מנת לאפשר הפעלתו של האתר באופן מיטבי וכן לשפר את חווייתך מהשימוש בו, יתכן וייעשה שימוש בכלי מסוג "עוגיות" (Cookies), כמו גם ב"כלים אחרים" | יחד עם זאת, אנו כאן ב-באתר "חדשות הבריאות" (באמצעות "חדשות הבריאות בע"מ") נדרשים לאישורך והסכמתך | היה ואם אין רצונך להתיר השימוש בכלים אלו, הנך נדרש/ת להפסיק באופן מיידי שהייתך-שימושך באתר | האמור ד-לעיל' מהווה תמצית "מדיניות השימוש" באתר | את הנסח המלא והמחייב ניתן למצוא בקטגוריה "מדיניות פרטיות".

בכל שאלה ובקשה ניתן לפנות באמצעות
  צור קשר  שבאתר   |   מדיניות פרטיות 


© כל הזכויות שמורות ל: חדשות הבריאות בע"מ 
לייבסיטי - בניית אתרים