ללא הגבלה - אתר החדשות המרכזי לנכויות ומוגבלויות - טוקהאוס 28-07-2016
 
   
    ללא הגבלה - אתר החדשות המרכזי לנכויות ומוגבלויות  
1
 בארץ ובעולם     בריאות ונפש    |    התנדבות-קהילה   |    חוק ומשפט     |   ספורט נכים-פאראלימפי   |  פלילי  |   רפואה משלימה    |   תזונה    |   חיפוש
1
פנאי ותרבות
 

טוקהאוס - הרצאות אוגוסט 2016

טוקהאוס תל אביב שמח להציג את אירועי חודש אוגוסט 2016 ♦ הרצאות ושיחות במגוון נושאים וטוקולדה - מופעי קיץ לילדים


מערכת, 28/07/2016
רועי בר נתן
 
טוקהאוס הוא המרכז התל אביבי של סצנת ה"טוק"  (TALK)העולמית ובמה לכל מה שמעניין. טוקהאוס הוא מקום שיעורר בכם תיאבון וישביע את הסקרנות והרצון לידע וגירויים אינטלקטואליים. לצד ההרצאות והמפגשים במקום בר ומסעדה.

טוקהאוס, ביתן 12 נמל תל אביב טל. להזמנות 03-6133556
ובאתרהמקום נגיש לבעלי מוגבלויות.
צמוד לגשר "המנעולים" המחבר בין חניון רידינג מערב (חניה חינם) לבין יריד המזרח. פתיחת דלתות 90 דקות לפני כל אירוע. 
 
צליל אברהם- כך נעשה רצח אופי לדור ה-Y יום שני 01/08/2016 בשעה 21:00 35-40 ₪
אומרים על הצעירים של היום שהם מפונקים, אנוכיים ותלותיים, שהם עובדים גרועים ושהם לא מוכנים להתחייב. הם טועים. מאוד. בהרצאה אנסה לשכנע אתכם שכל המיתוסים על דור ה-Y לא נכונים. נראה איך נולד המיתוס של הצעיר הבטלן שמסרב להתבגר ונבין למה הוא תפס כל כך חזק. נראה מה קרה לעבודות של הצעירים ואיך המבוגרים הפכו לעשירים יותר והצעירים הפכו לעניים יותר; ונענה על השאלה הנצחית - אם המצב כל כך גרוע, איך זה שהמסעדות מלאות? לסיום גם נפתח את הנושא לדיון צליל אברהם. עיתונאית, סגנית עורכת מגזין סוף השבוע של מאקו ומחברת הטור "הסיפור האמיתי על דור ה-Y". הטור שהתפרסם השנה במאקו הציע דרך אחרת ופרובוקטיבית להבנת הפער הדורי בישראל, וענה על שאלות כמו "למה הצעירים הם עובדים גרועים" ו"איך זה שהמסעדות מלאות". הוא נקרא על ידי יותר מ-300 אלף איש, הצית דיון ציבורי ושינה את השיח על צעירים בישראל מקצה לקצה. ונדבר על מה אפשר לעשות.


איתי אנגל: קונגו ורואנדה יום שלישי 02/08/2016 בשעה 21:00 מחיר: 65 ₪
קונגו ורואנדה - הסכסוך הקטלני ביותר על פני כדור הארץ. יותר מחמישה מליון בני אדם כבר נהרגו במזרח קונגו (הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו - DRC). המלחמה שם מלווה באונס שיטתי של נשים (כאלף מקרי אונס מדי יום!) והתופעה של ילדים לוחמים. ההרצאה פותחת בהסטוריה של יבשת אפריקה והקולוניאליזם ש׳הוריש׳ את הסכסוכים בין השבטים, הג׳נוסייד ברואנדה בשנת 1994 ושורשי העימות בין שבטי ההוטו והטוטסי, השלכות הטבח ברואנדה על הסכסוך בקונגו ופרוץ ׳מלחמת העולם של אפריקה׳. איתי אנגל דיווח מרואנדה בזמן הטבח ומתוך מלחמת האזרחים בקונגו. ההרצאה תלווה בקטעי תיעוד שלו משם.
 
"אחרי הכל - נישואים" - עם דרור רפאל ודר' אופרי בר נדב יום חמישי 04/08/2016 בשעה 21:00 מחיר: 30 ₪
דרור רפאל ודר' אופרי בר נדב בטיפול פתוח על הבמה שבודק "למה למרות הכל, נישואים?" המוסד הזה נישואים - כל כך הרבה דברים אפשר להגיד בגנותו: שהוא מגביל את החופש, שהוא לא רלוונטי יותר, שאתה בעצם מחפש בת זוג שתעזור לך לעמוד בכל הקשיים שלא היו לך אם היית נשאר רווק. אז למה, למרות הכול רוב האנושות עדיין מעדיפה לחיות בזוגיות? וגם דרור רפאל, למרות, ואולי בגלל כל מה שעבר, עדיין הוא מעדיף לחיות בנישואים, בזוגיות, במשפחה? יחד הם יעברו מסע קצר, בניסיון להסביר את התהליך ההתפתחותי שאנחנו עוברים מינקות ועד לבגרות – שתכליתו יצירת קשר. אנחנו מתחילים בקשר, באמצעותו מפתחים את הזהות הפרטית שלנו, וחוזרים לתוך קשר.
דרור רפאל, נשוי ואב לשניים, חצי מהצמד שי ודרור. כותב טור במעריב והשתתף בסדרה "מחוברים."
ד"ר אופרי בר נדב פסיכולוג קליני מומחה. דר' לפסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה; בעל קליניקה פרטית בחיפה; מרצה לפסיכולוגיה במגוון תוכניות לימוד באוניברסיטת חיפה. חוקר בתחום מערכות יחסים, אישיות ובתחום האובדן והשכול; נשוי ואב לשלושה.
 
'שמלת השבת של חנל'ה' - תיאטרון בובות לילדים עם הבובנאי ניר טל 06/08/2016  לגילאי 3-6 מחיר: 40 ₪ 
עיבוד מודרני לסיפור שמלת השבת של חנהל'ה בהשראת ספרו של יצחק דמיאל. אמא תפרה לחנה'לה שמלה חדשה ולבנה. חנהל'ה יוצאת לשחק עם בעלי החיים בחוץ ונזהרת מאד לא ללכלך את השמלה. היא פוגשת גם את חיים השכן ועוזרת לו לסחוב שק כבד לביתו, אבל השמלה... התלכלכה כולה. הירח, שרואה את דמעותיה, יורד מן השמיים, ועוזר לה לחזור לביתה, כששמלתה נקיה ויפה אף יותר. ההצגה כוללת שיחה מקדימה והפעלה של הילדים בליווי בובת כפפה גדולה והסברים על אופן הפעלת הבובות. הצגה עשירה במוסיקה ובלחנים מקוריים.
כתיבה בימוי, דיבוב והפעלת בובות: ניר טל; לחנים ועיבודים מוסיקליים: עמרי גרינברג; עיצוב ובניית בובות: אירינה ליצקי ואנה קנול; תפאורה: קובי שם טוב וניר טל
 
 
"הצחקת אותי" עם יאיר ניצני ודני קרמן מוצאי שבת 06/08/2016 בשעה 21:00 מחיר: 60 ₪
דני קרמן מראיין את יאיר ניצני בשיחה על כתיבה סטירית, להיטים שהתחילו כבדיחה וחולשה להומור עצמי. מפגש פתוח, מציצני קורע מצחוק על מאחורי הקלעים של הקריירה של ניצני והחיים בכלל. במהלך המפגש יגולל יאיר איך כתב נכנסי צאן ברזל של להקת תיסלם כמו "חצבים פורחים" "פרצופה של המדינה"   "רדיו חזק"  בקר של כייף"  "שירו של שפשפ" למאיר בנאי  ועוד רבים ומוכרים; איך נולדה במקרה הדמות האהובה של האשם תמיד; סיטואציות מהחיים כמו שהוא מתאר בטור הפופולרי שלו בעיתון – "מרים גבה". במפגש במיוחד הזה ישוחחו השניים על הקשר שלהם לנשיא המדינה, על כתיבה סטירית  והומור, על איך נכתב שירו של שפשפ, למה תיסלם לא מייצרים שירים חדשים ואיך מסבירים ישראליות לעובדים זרים.
דני קרמן הוא מאייר, סופר וסטיריקן יאיר ניצן הוא מוסיקאי, יוצר, איש טלויזיה ומגיש רדיו.
 
"כמה מחשבים נכנסים בטיפת מים?" עם ד"ר תום רן יום שני 08/08/2016 בשעה 21:00 מחיר: 50 ₪
דר' תום רן, חוקר צעיר, מבטיח ופורץ דרך בהצצה למהפכה המטורפת שמתרחשת היום בעולם – כיצד התחלנו לבנות מחשבים ביולוגים שמסוגלים להנדס מערכות ויצורים חיים? איך יוצרים חיים מאפס במבחנות על מנת ליצור תרופות חדשות לריפוי מחלת הסרטן ומחלות קשות נוספות? על פרויקט המחשב הביולוגי, על חיידקים מהונדסים שיודעים לרפא מחלות, על אוריגאמי שעשוי מדנ"א, ועל טיפות מים שמכילות טריליוני מחשבים חכמים שבנויים מאותם חומרים שבני האדם בנויים מהם וידעו לאתר כל מיני מחלות ואף להשמיד אותם.
ד"ר תום רן סיים בהצטיינויות תואר ראשון במדעי המחשב, במדעי החיים, ובפסיכולוגיה, תואר שני במדעי המוח ודוקטורט ישיר במחשבים ביולוגיים. הוא עובד כיום כחוקר במכון ויצמן למדע כאחד מהמובילים של פרויקט המחשב הביולוגי.
 
יהודית כץ: מפסיקים לחכות לאושר יום שליש 09/08/2016 בשעה 21:00 מחיר: 40 ₪
יש מישהו שלא היה רוצה להיות יותר מאושר? אבל האם האושר שלנו נתון לשליטתנו? כן! האם אנחנו מכוונים את המאמץ שלנו להיות מאושרים יותר למקומות הנכונים? לא! האם קיימים כלים פרקטיים שכל אחד יכול להכניס לחייו? ועוד איך!
במהלך היומיום אנחנו מתמודדים עם לא מעט אתגרים כלכליים, אישיים, משפחתיים וזוגיים. אבל בתוך כל הכאוס הזה, אפשר להכניס הרבה יותר אושר. סקפטיים? בעזרת תרגילים קטנים ביומיום, תרגילים מגובים במחקר עשיר של הפסיכולוגיה החיובית, מדעי המוח, שינוי הרגלים ועוד, יחד יהיה לנו ערב שלם של אושר.
יהודית כץ היא מומחית לפסיכולוגיה חיובית ויש לה מטרה - להפוך את הכלים ומסקנות המחקר לשימושיים ונגישים לכל אחד. היא בעלת הבלוג ״על פסיכולוגיה חיובית ואושר״ בעיתון ״הארץ״ והרצתה ב-TEDx בנושא - איך מפסיקים לחכות לאושר ומתחילים ליצור אותו.
 
אלון גור אריה במלאת שנתיים למותו של רובין ויליאמס יום חמישי 11/08/2016 בשעה 21:00 מחיר: 45 ₪
ערב יוקדש כולו לסיפור חייו יצירתו וכישרונו של אחד הקומיקאים הגדולים בכל הזמנים, רובין ויליאמס.
בתאריך השנתיים למותו המפתיע, ינסה אלון גור אריה, להיכנס לתוך הראש וסוד הקסם של של ויליאמס. איך קיבל את התפקיד הראשון שלו בסדרה "ימים מאושרים"? על מופעי סטנד-אפ פורצי דרך, קומדיות מטורפות, "בוקר טוב וייאטנם", "ללכת שבי אחריו" ו"וויל האנטינג" עליו זכה באוסקר. ערב חד פעמי על איש חד פעמי בשילוב קטעים נדירים.
אלון גור אריה, במאי, תסריטאי ומרצה לקולנוע, בהרצאות מצחיקות ומרגשות על יוצרי הקומדיות ששינו את העולם בעזרת חוש ההומור שלהם,
 
ארבעה משלים ומלכה - קומדיה במילים ובפנטומימה עם אמנית הפנטומימה הבינלאומית רותי תמיר. שבת 13/08/2016 לגילאי 6-10 מחיר: 50 ש"ח
תיאטרון פנטומימה ייחודי שמראה איך ניתן לעיתים, ל'דבר' בלי מילים ועדיין הסיפור מובן וברור. ובהצגה הזו אפילו ארבעה סיפורים... מלכה שופטת שלא רצתה למלא חובתה איבדה את פניה בהביטה בעצמה במראה. כשהגיעו החיות לבית המשפט ביער, פתרה המלכה כל תלונה ותלונה. או אז החלו פניה חוזרים אל השתקפותה במראה. הצגה עטורת שבחים.
 
ג'רמי פוגל בסדרת "פילוסופים נגד אלוהים" על סוקרטס יום ראשון 14/08/2016 בשעה 21:00 מחיר: 40 ₪
ג'רמי פוגל, דוקטורנט בחוג לפילוסופיה בסדרה על מפגשים על הפילוסופים הגדולים שהעזו לקרוא תיגר על אלוהים.
"חיים שאין בהם חקירה לא כדאי לו לאדם לחיותם" טען סוקרטס,  כאשר עמד לדין על כפירה וקלקול הנוער, ואכן העדיף למות מאשר להפסיק את אותה החקירה שבלעדיה לא כדאי היה לו לחיות.
האם סוקרטס, שנתפס כמכונן המסורת הפילוסופית המערבית, באמת העמיד את עצמו כנגד האלים? האם אהבת החכמה שלו ושלנו בהכרח קוראת תיגר על מסגרות דתיות? מהי בעצם החקירה המסתורית הזאת אליה הקדיש את חייו? כמה רעיונות על מורנו ורבנו סוקרטס ועל אהבתו לחכמה ולבני האדם.
ג'רמי פוגל מרצה מוכשר ויוצא דופן הוא דוקטורנט בחוג לפילוסופיה יהודית באוניברסיטת תל אביב, סיים תואר ראשון בפילוסופיה באוניברסיטת קיימברידג' ותואר שני בפילוסופיה של הדת בהצטיינות יתרה באונ' ת"א.
 
אסי עזר: מגיע לנו להצליח (אבל תתכוננו, זה לא יהיה פשוט) יום שני 15/08/2016 בשעה 21:00 מחיר: 90 ₪
מגיע לנו להגשים את החלומות שלנו. מגיע לנו להגשים את החלום הכי קטן שלנו וגם את החלום הכי גדול ומופרך שלנו, החלום הזה שכשתספרו עליו לקרובים שלכם הם יביטו בכם בזלזול, וזה יחלחל פנימה ויכבה אתכם.  מגיע לנו שידחפו אותנו קדימה, שיגידו לנו שאנחנו יכולים, שיעודדו אותנו להמשיך כשקשה, אבל רוב האנשים לא יעשו את זה לא כי הם לא רוצים אלא כי הם לא מאמינים בעצמם, ואם אם הם לא מאמינים בעצמם, למה שיאמינו בכם? זאת לא עוד הרצאה שבאה להכניס בכם מוטיבציה.
זהו המפגש שבו נקבל ביחד החלטה - שזה מתחיל היום! היום אנחנו מעזים להגיד שאת החלום שלנו אנחנו הולכים להגשים!
 אסי עזר מזמין אתכם למפגש שבו ניתן אחד לשני דלק להגשמת החלום הבא שלנו. הוא יספר על שלו, הקהל יספר לו על שלהם וביחד הם יעשו את הצעד הראשון והמשמעותי בהגשמתו. אזי עזר לא יהיה לבד, אליו תצטרף הפסיכותרפיסטית נעה שיר.
 
"מדברים בפרטי" לירון זייד בארבע עיניים עם רועי בר נתן יום שלישי 16/08/2016 בשעה 21:00 מחיר: 60 ₪
הכתב המנחה לירון זייד (גל"צ לשעבר, חדשות ערוץ 2) בסדרה של שיחות עם מיטב השחקנים, הזמרים והיוצרים בישראל על הגיבורים האישיים שלהם, מקורות ההשראה שהשפיעו עליהם והדמויות שעיצבו את עשייתם האמנותית ופסקול חייהם.
גם הקהל יהיה מעורב בשיחה ויוכל להשפיע על מהלך השיחה. המפגש ילווה בקטעי וידאו ומוסיקה לפי בחירת האורח.
במפגש הראשון: שיחה עם השחקן והקומיקאי רועי בר נתן.

 


ד"ר אורי מאיר ציזיק
 
מה זה עושה בצלחת שלי? איך האוכל שינה את העולם הרצאה וארוחת ערב בהפתעה יום חמישי 18/08/2016 בשעה 20:30 מחיר: 120 ₪
ענת קורול בשיחה עם דר' אורי מאיר צ'יזיק שקם בבוקר יום אחד והחליט לצאת לבדוק מאיפה מגיע האוכל שבצלחת שלו. בעקבות מה שגילה הוא החליט לצאת למסע קולינרי והיסטורי, בניסיון להבין את המקורות של המזון שלנו. במהלך המסע בו חקר את ההיסטוריה, האבולוציה והתרבות של התזונה, גילה שיותר משההיסטוריה ובני האדם השפיעו על האוכל, האוכל השפיע על ההיסטוריה של המין האנושי.
אורי מאיר-צ'יזיק הוא ד"ר להיסטוריה של הרפואה והתזונה, עמית הוראה באוניברסיטת חיפה ומרצה ברחבי הארץ והעולם. הוא גם יועץ להנהגת הבריאות ומומחה לליקוט צמחי-בר למאכל.
אריאל כהן הוא שף ויועץ קולינרי שלאחרונה הרכיב את התפריט של טוקהאוס. בארוחת 3 המנות שהכין למפגש ישתמש בחומרי גלם ישראליים ובשיטות בישול שונות ומפתיעות. הארוחה כולל יין והיא מתאימה לאוכלי בשר, צמחונים וטבעונים).
 
'קונטרבס הולך בעולם'-  גלעד אפרת 'האיש עם הקונטרבס' במופע לילדים  20/08/2016. מגיל 5. מחיר: 40 ₪
המוסיקאי גלעד אפרת חושף את הקונטרבס באמצעות מנגינות וסיפורים. גלעד מספר ומנגן את מנגינות ילדותו, מנגינות שנולדו בשבדיה, ארץ הולדתו, ועלו לעמק יזרעאל שם חי וגדל כילד. באמצעות שירים שפגש במסעותיו בספרד, טורקיה, מונגוליה, ארצות הברית ועוד, מציג גלעד את הקונטרבס הגדול ככלי שאפשר להתרגש איתו, לצחוק ואף לבכות, ללכת ולרוץ, לנגן את צליליו בטכניקה מרשימה, ולהדגים כיצד במתיחת גבולות הקונטרבס לקצותיו, נחשף הפוטנציאל העשיר והמרתק שלו. בליווי גיורא ליננברג (פסנתר).
 גיל קופטש
 
גיל קופטש ורמי שטרן- סטנד אפ למבוגרים בלבד מוצאי שבת 20/08/2016 בשעה 21:00 מחיר: 70 ₪
מגיעים הישר משנות ה 90 - מחלוצי הסטנד-אפ קומדי בארץ - גיל קופטש ורמי שטרן ב "סטנדאפ למבוגרים בלבד"  זהו אמנם מופע מצחיק אבל לא מופע בידור. זהו סטנדאפ קומדי אינטלקטואלי על אקטואליה פוליטיקה דת ומדינה. וכמובן סקס הורות וזוגיות. לעיתים בוטה, לעיתים כואב אך תמיד מצחיק בטירוף.


'מוסיקה מהסרטים'-  אריק לבנת במופע מוסיקלי-קולנועי לכל המשפחה. 27/08/2016  מגיל 4. מחיר: 50 ₪
מופע מוסיקלי מהסרטים, המשלב שירים ומנגינות מקלאסיקות מתוך סרטי קולנוע, טלוויזיה, הצגות ומחזות זמר מהארץ ומהעולם. המופע משלב הנחיה דינאמית תוך שיתוף פעיל של הקהל בשירה ובנגינה, ומשלב הקרנת וידיאו. חוויה מוסיקלית חגיגית ומרגשת עם אריק לבנת ששר ומנגן על מגוון סוגי סקסופונים, חלילים ושופרות ונותן לילדים להתנסות בנשיפה... איתו ארנון פרידמן (קלידים ושירה) וטל ליבני (תופים וכלי הקשה). בין הסרטים שיוקרנו וינוגנו "הקוסם מארץ עוץ", "לב אוהב", "צלילי המוסיקה", הפנתר הוורוד, דרדסים, משימה בלתי אפשרית, מלך האריות, ספר הג'ונגל, ועוד רבים.

הדס שטייף: פשיעה מינית בישראל יום שני 29/08/2016 בשעה 21:00 מחיר: 50 ₪
ההתרחשויות והסיפורים מאחורי הפרשות הגדולות כולל אלה שלא הגיעו לכתבי אישום. מה שלא פורסם סביב פרשת מסמך יצחקי, ההטרדות המיניות של קציני המשטרה, פרשת עמנואל רוזן, פרשת אופק בוכריס, פרשת רוני ריטמן ראש להב 433, פרשת סילבן שלום, מאיר שטרית ועוד. המהפך בתפיסה החברתית בעקבות המאבקים להטמעת חוק ההטרדות המיניות,וניצול מרות והמעבר של המאבק בפשיעה המינית לעולם הוירטואלי.
 
 


 
1
    גולשים באתר 131,638   
 
   חדשות ועדכונים 24/7  
1
 
1
ברוכים הבאים לחברים החדשים שלנו:

אלווין ישראל  

בזכות  

מכון ויצמן  

עמותת בית חם   

לינק 20

עמותת שכולו טוב 

עמותת הדיסלקטים 


24-05-2020
בימים אלו אנו ממשיכים בשדרוג האתר ייתכנו שינויים במראה האתר ובנגישות התכנים.
 
פייסבוק   צור קשר   אודות
 
פרשת השבוע
מפי הבחור ינון דהן היו'
שבת קודש פרשת בלק י"ב תמוז התש"פ
1
 בשיתוף יש לי מותק של תסמותק 
 
 

האינדקס המרכזי
18,930 בעלי עסקים ונותני שירות

1
 
אבחון וטיפול אלטרנטיבי 843
   
אביזרי חבישה 12
   
אביזרי שיקום 36
   
אוסטיאופתיה 33
   
אופטומטריסטים 634
   
אופטיקאים 529
   
אחיות פרטיות 145
   
אירידיולוגיה 20
   
אמבולנס פרטי 142
   
ארומתרפיה 24
   
ביופידבק 17
   
בית לחיים 4
   
בית אבות דיור מוגן 502
   
בתי הבראה והחלמה 13
   
בתי חולים 81
   
בתי חולים לבריאות הנפש 21
   
בי"ח סיעודיים וגריאטריים 99
   
בתי טבע 158
   
בתי מרקחת 819
   
גוף ונפש 423
   
דיאטנים 537
   
הומאופתיה 280
   
הידרותרפיה 51
   
הילינג 266
   
היפנוזה 18
   
הסעות נכים 27
   
השמת עובדים זרים 65
   
ויטמינים 10
   
חיתולים למבוגרים 66
   
טווינא 23
   
טיפול אלטרנטיבי בילדים 44
   
טיפול באמצעות בעלי חיים 43
   
טיפול בעזרת יצירה והבעה 384
   
טיפול בהפרעות זיכרון 7
   
טיפול בהפרעות שינה 17
   
טיפול באמצעות ציורי ילדים 2
   
יועצי תזונה 70
   
כירופרקטיקה 109
   
כירורגיה של היד 28
   
מגנטותרפיה 7
   
מדיטציות 48
   
מוצרים אורטופדיים 295
   
מוקדי עזרה ראשונה 103
   
מכונים רפואיים 526
   
מכשירי שמיעה ואביזרים 194
   
מנגנוני נכים לרכב 16
   
מרחצאות ומעיינות מרפא 6
   
נטורופתיה 235
   
נעליים אורטופדיות 84
   
עורכי דין ביטוח 1043
   
עורכי דין ביטוח לאומי 1218
   
עורכי דין דיני נזיקין 4182
   
עורכי דין רשלנות רפואית 462
   
פודיאטרים 33
   
פיזיותרפיה 381
   
פיזיותרפיה התפתחותית 16
   
פילאטיס 167
   
פלדנקרייז 139
   
פסיכוגריאטריה 2
   
פסיכולוגיה התפתחותית 31
   
פסיכולוגיה שיקומית 39
   
פסיכותרפיה 633
   
פרחי באך 42
   
ציוד ואביזרים לנכים 49
   
קינסיולוגיה 25
   
קלינאי תקשורת 260
   
רולפינג 8
   
רכב חשמלי וקלנועיות 46
   
רכיבה טיפולית 38
   
רפואה סינית 403
   
רפלקסולוגיה 434
   
שיאצו 180
   
שיטת אלבאום 17
   
שיטת אלכסנדר 79
   
שיטת פאולה 31
   
שיקום נכים ונפגעים 165
   
שירותי סיעוד 556
   
תזונה ודיאטות טבעיות 98
   
תרפיה במוסיקה 29
   

אבחון וטיפול אלטרנטיבי אביזרי חבישה אביזרי שיקום אוסטיאופתיה אופטומטריסטים
אופטיקאים אחיות פרטיות אירידיולוגיה אמבולנס פרטי ארומתרפיה
ביופידבק בית לחיים בית אבות, דיור מוגן בתי הבראה והחלמה בתי חולים
בתי חולים לבריאות הנפש בי"ח סיעודיים וגריאטריים בתי טבע בתי מרקחת גוף ונפש
דיאטנים הומאופתיה הידרותרפיה הילינג היפנוזה
הסעות נכים השמת עובדים זרים ויטמינים חיתולים למבוגרים טווינא
טיפול אלטרנטיבי בילדים טיפול באמצעות בע"ח טיפול ע"י יצירה והבעה טיפול בהפרעות זיכרון טיפול בהפרעות שינה
טיפול ע"י ציורי ילדים יועצי תזונה כירופרקטיקה כירורגיה של היד מגנטותרפיה
מדיטציות מוצרים אורטופדיים מוקדי עזרה ראשונה מכונים רפואיים מכשירי שמיעה ואביזרים
מנגנוני נכים לרכב מרחצאות ומעיינות מרפא נטורופתיה נעליים אורטופדיות עורכי דין - ביטוח
עורכי דין - ביטוח לאומי עורכי דין - דיני נזיקין עורכי דין - רשלנות רפואית פודיאטרים פיזיותרפיה
פיזיותרפיה התפתחותית פילאטיס פלדנקרייז פסיכוגריאטריה פסיכולוגיה התפתחותית
פסיכולוגיה שיקומית פסיכותרפיה פרחי באך ציוד ואביזרים לנכים קינסיולוגיה
קלינאי תקשורת רולפינג רכב חשמלי רכיבה טיפולית רפואה סינית
רפלקסולוגיה שיאצו שיטת אלבאום שיטת אלכסנדר שיטת פאולה
שיקום נכים ונפגעים שירותי סיעוד תזונה ודיאטות טבעיות תרפיה במוסיקה  
 
 
כל הדרכים שלכם ליצירת קשר:

                     
חזרה לדף הבית    תנאי שימוש   מדיניות פרטיות   חוק הספאם   אתיקה מקצועית   חוק זכויות יוצרים
                     
פקס: 153-54-7126459 דוא"ל: lelo.hagbala@gmail.com כתובת: אליהו בן חור 14 באר שבע הצהרת נגישות

מדיניות שימוש ב-cookies וכלים אחרים

על מנת לאפשר הפעלתו של האתר באופן מיטבי וכן לשפר את חווייתך מהשימוש בו, יתכן וייעשה שימוש בכלי מסוג "עוגיות" (Cookies), כמו גם ב"כלים אחרים" | יחד עם זאת, הנני נדרש לאישורך והסכמתך | היה ואם אין רצונך להתיר שימוש בכלים אלו, הנך נדרש/ת להפסיק באופן מיידי שהייתך-שימושך באתר | האמור ד-לעיל' מהווה תמצית "מדיניות השימוש" באתר | את הנסח המלא והמחייב ניתן למצוא בקטגוריה "מדיניות פרטיות".

בכל שאלה ובקשה ניתן לפנות באמצעות
  צור קשר  שבאתר   |   מדיניות פרטיות 


© כל הזכויות שמורות ל: עדי גולן  ADI GOLAN