lelo-hagbala.co.il  ללא הגבלה -אתר החדשות המרכזי לנכויות ומוגבלויות              חבר איגוד האינטרנט הישראלי ISOC-IL | רישיון אקו"ם | כניסת כתבים | חזרה לדף הבית
6
 
בארץ ובעולם   בריאות ונפש   בקהילה שלנו   חוק ומשפט   רפואה משלימה   תזונה נכונה   ספורט בריאות       חיפוש באתר    
1
בארץ

מיקרומדיק השלימה בהצלחה ניסוי ברשת מעבדות נוספת בהודו עם מוצר האבחון לסרטן צוואר הרחם

הניסוי נערך בשיתוף רשת מעבדות מובילה בהודו, אשר לה למעלה מ-190 מעבדות אבחון ולמעלה מ-5000 מרכזים לאיסוף בדיקות. על פי תוצאות הניסוי, השימוש במוצר מיקרומדיק על ידי רשת המעבדות הפחית את משך הזמן הנדרש לניתוח הבדיקה בכ-34%, תוך שמירה על דיוק האבחון אל מול הפתרון הקיים ברשת מעבדות זו. ערב כך יחלו הצדדים במשא ומתן לשימוש שוטף במוצר


מערכת, 14/11/2017, צילום: מיקרומדיק
 זיהוי תא סרטן באמצעות סל-דיטקסט של מיקרומדיק
 
זאת, בהמשך לניסוי אחר נפרד במוצר, שקדם לניסוי זה והושלם בהצלחה, אשר מטרתו היתה הערכת ביצועים למטרת מסחור המוצר. הניסוי הקודם נעדך ברשת מעבדות גדולה אחרת בהודו בשם SRL, וגם איתה עקב התוצאות הטובות החל מו"מ לשימוש שוטף במוצר של מיקרומדיק ברשת זו.

מיקרומדיק, חברה ישראלית העוסקת בפיתוח ומסחור מוצרי דיאגנוסטיקה חדשניים לאבחון, גילוי מוקדם ומעקב אחר מחלות סרטן, מדווחת כי הסתיים בהצלחה ניסוי להערכת ביצועיו של מוצר החברה לאיתור סרטן צוואר הרחם למטרת מסחורו בהודו שנערך בשיתוף ועל ידי Dr. Lal PathLabs, רשת מעבדות מובילה בהודו, וכתוצאה מכך, יחלו הצדדים במשא ומתן לשימוש שוטף במוצר זה. לרשת המעבדותDr. Lal PathLabs  מעל ל-190 מעבדות אבחון ולמעלה מ- 5,000 מרכזי איסוף בדיקות בהודו.
 
לניסוי זה קדם ניסוי נפרד מוצלח נוסף, להערכת ביצועיו ולמטרת מסחורו של המוצר לאיתור סרטן צוואר הרחם ברשת מעבדות גדולה אחרת בהודו בשם SRL, וגם איתה החל מו"מ לשימוש שוטף במוצר של מיקרומדיק ברשת זו.
 
סרטן צוואר הרחם מדורג כסרטן השכיח ביותר בקרב נשים בהודו. אוכלוסיית הודו מונה כ-365 מיליון נשים מעל גיל 15, אשר נמצאות בסיכון לפתח סרטן צוואר הרחם, ולפיכך נדרשות לאבחון. האומדנים הנוכחיים מצביעים על כ-132,000 מקרים חדשים מאובחנים של סרטן צוואר הרחם ו-74,000 מקרי מוות בשנה בהודו כתוצאה מסרטן זה.
 
גיא לרנר, מנכ"ל מיקרומדיק: "אנו שמחים על אבן דרך חשובה נוספת בהודו, לצורך מסחור מוצר החברה לאיתור סרטן צוואר הרחם בשוק יעד מרכזי למוצר זה בכלל, ועם רשת מעבדות בסדר הגודל של Dr. Lal PathLabs, המצטרפת לרשת SRL בפרט. הצורך המשמעותי באיתור מוקדם של סרטן צוואר הרחם בשווקים מתפתחים זוהה גם על ידי הבנק העולמי, ולאחר בחינה של מספר טכנולוגיות ומוצרים, ובשיתוף עם רשת המעבדות, נבחר מוצר החברה לצורך בחינת הערכת ביצועים למטרת מסחור באמצעות ניסוי תואם ברשת זו שהינה רשת מעבדות מהמובילות בהודו. השימוש של רשת המעבדות ההודית במוצר שלנו הראה כי ניתן להפחית את משך הזמן הנדרש לניתוח הבדיקה במעבדה בכ- 34% תוך שמירה על רמת הדיוק מול הבדיקה הסטנדרטית שבה עושה רשת המעבדות  שימוש במעבדותיה כיום. תוצאות אלו, ממחישות פעם נוספת את יתרונות המוצר שלנו בהיבטים של דיוקו הרב, פשטותו התפעולית, קיצור זמן האבחון והקטנת הצורך במומחיות בשלב האבחון, ועל רקע שוק של מאות מיליוני נשים הנמצאות בסיכון ונדרשות לאבחון, הביאו את רשת המעבדות, שהינה לקוחה ישירה למוצר החברה, להתחיל במשא ומתן מסחרי לשילוב מוצר החברה בשימוש ברשת מעבדות זו."
 
במסגרת ניסוי הערכת ביצועי מוצר החברה, נערכו כ-93 בדיקות באחת ממעבדות Dr. Lal PathLabs, והתוצאות הראו כי השימוש במוצר החברה הפחית בכ-34% את משך הזמן הנדרש לניתוח תוצאות אבחון סרטן צוואר הרחם אל מול בדיקת משטח צוואר הרחם הסטנדרטית, תוך שימור דיוק האבחון אל מול בדיקת משטח צוואר הרחם הסטנדרטית בה נעשה שימוש במעבדות הרשת כיום. המשא ומתן המסחרי הינו כתוצאה מהצלחת הניסוי המשותף של מיקרומדיק ורשת המעבדות ובתמיכת תכנית ה-TechEmerge של הבנק העולמי, ששמה לה למטרה לקדם את מסחורן של טכנולוגיות מובילות במדינות מתפתחות. הבנק העולמי בחן טכנולוגיות רבות והחליט לממן את ניסוי הערכת הביצועים והמסחור, ואשר במסגרתו בוצעה הערכת ביצועיו של מוצר החברה ברשת המעבדות ההודית בהודו באיתור תאים סרטניים בקרב נשים החולות בסרטן צוואר הרחם.
 
בתחום מסחור המוצר לאיתור סרטן צוואר הרחם מתמקדת החברה בשווקים המתפתחים, בעיקר בהודו וסין, בהם קיים צורך משמעותי למוצר זה. בחודש יולי 2017, דיווחה מיקרומדיק על קבלת הזמנה משמעותית של 33 אלף בדיקות לאיתור סרטן צוואר הרחם מסין, זאת בהמשך להזמנה גדולה נוספת מסין מוקדם יותר השנה. כמו כן, בתחום זיהוי סרטן שלפוחית השתן, מתמקדת החברה בשווקים בעולם המערבי, ודיווחה כי מעבדת CLIA בארה"ב תאמץ את מוצר החברה לזיהוי תאי סרטן בשלפוחית השתן בעבודתה השוטפת. הפעילות המסחרית של החברה במוצר זה נמצאת אף היא במגמת צמיחה מואצת על רקע הזמנות ראשונות שהתקבלו השנה גם מגרמניה, רוסיה וטורקיה.
 
מיקרומדיק היא חברה ישראלית העוסקת בפיתוח ומסחור בדיקות חדשניות לאבחון, גילוי מוקדם ומעקב אחר מחלות סרטן עבור צרכי שוק ברורים בשווקים עולמיים וצומחים. טכנולוגיית CellDetect שפיתחה זטיק – חברה בת בבעלות מלאה של מיקרומדיק, מאפשרת לבצע אבחון של תאים סרטניים ופרה-סרטניים באמצעות צביעתם בצבע ייחודי, לאבחון סרטן שלפוחית השתן ממשטחים שנלקחים מבדיקות שתן, ולאבחון סרטן צוואר הרחם. כיום נמצאת החברה בתהליך של ביצוע ניסויים לקבלת אישור גם לשימוש בטכנולוגיה לאבחון סרטן הערמונית ממשטחים שנלקחו מדגימות שתן. טכנולוגיית CellDetect נטולת תופעות לוואי וסיכונים, תוצאותיה זמינות תוך שעות ספורות, והיא מבוססת על שימוש בחומרים וציוד הקיימים במעבדות פתולוגיות
.


 


 
1
מבזקי חדשות   הרשמה לאינדקס
1
1
דוברות מד״א: זכי הלר : בשעה 07:46 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב, על טרקטורון שהתהפך באתר בנייה, ברחוב קורא מדברי, באילת. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח יוספטל, גבר כבן 30 במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית


 
 
      אולפן החדשות: 08-973-4-006
1
      מערכת החדשות: 08-9282508
 
האינדקס המרכזי
18,937 בעלי עסקים ונותני שירות
8
הרשמה לאינדקס המרכזי 
 


אבחון וטיפול אלטרנטיבי
 

אביזרי
חבישה
     


אביזרי שיקום
 
     


אופטומטריסטים
 

אופטיקאים
     


אחיות פרטיות
 

אירידיולוגיה
     


אמבולנס פרטי
 

ארומתרפיה
     


ביופידבק
 

בית לחיים
     


בית אבות
דיור מוגן
 

בתי הבראה
והחלמה
     


בתי
חולים
 

בתי חולים
לבריאות הנפש
     


בי"ח סיעודיים וגריאטריים
 

בתי
טבע
     


בתי מרקחת
 

גוף ונפש
     


דיאטנים
 

הומאופתיה
     


הידרותרפיה
 

הילינג
     


היפנוזה
 

הסעות נכים
     


השמת ע.זרים
 

ויטמינים
     


חיתולים למבוגרים
 

טווינא
     


טיפול אלטרנטיבי בילדים
 

טיפול באמצעות בעלי חיים
     


טיפול באמצעות יצירה והבעה
 

טיפול בהפרעות זיכרון
     


טיפול בהפרעות שינה
 

טיפול באמצעות ציורי ילדים
     


יועצי תזונה
 

כירופרקטיקה
     


כירורגיה של היד
 

מגנטותרפיה
     


מדיטציות
 

מוצרים אורטופדיים
     


מוקדי עזרה ראשונה
 

מכונים
רפואיים
     


מכשירי שמיעה ואביזרים
 

מנגנוני נכים
לרכב
     


מרחצאות ומעיינות מרפא
 

נטורופתיה
     


נעליים
אורטופדיות
 

עורכי דין
ביטוח לאומי
     


עורכי דין
דיני נזיקין
 

עורכי דין
רשלנות רפואית
     


פודיאטרים
 

פיזיותרפיה
     


פיזיותרפיה התפתחותית
 

פילאטיס
     


פלדנקרייז
 

פסיכוגריאטריה
     


פסיכולוגיה התפתחותית
 

פסיכולוגיה שיקומית
     


פסיכותרפיה
 

פרחי באך
     


ציוד ואביזרים
 

קינסיולוגיה
     


קלינאי תקשורת
 

רולפינג
     


רכב חשמלי
 

רכיבה טיפולית
     


רפואה סינית
 

רפלקסולוגיה
     


שיאצו
 

שיטת אלבאום
     


שיטת אלכסנדר
 

שיטת פאולה
     


שיקום
נכים
 

שירותי
סיעוד
     


תזונה ודיאטות טבעיות
 

תרפיה במוסיקה

אבחון וטיפול אלטרנטיבי אביזרי חבישה אביזרי שיקום אוסטיאופתיה אופטומטריסטים
אופטיקאים אחיות פרטיות אירידיולוגיה אמבולנס פרטי ארומתרפיה
ביופידבק בית לחיים בית אבות, דיור מוגן בתי הבראה והחלמה בתי חולים
בתי חולים לבריאות הנפש בי"ח סיעודיים וגריאטריים בתי טבע בתי מרקחת גוף ונפש
דיאטנים הומאופתיה הידרותרפיה הילינג היפנוזה
הסעות נכים השמת עובדים זרים ויטמינים חיתולים למבוגרים טווינא
טיפול אלטרנטיבי בילדים טיפול באמצעות בע"ח טיפול ע"י יצירה והבעה טיפול בהפרעות זיכרון טיפול בהפרעות שינה
טיפול ע"י ציורי ילדים יועצי תזונה כירופרקטיקה כירורגיה של היד מגנטותרפיה
מדיטציות מוצרים אורטופדיים מוקדי עזרה ראשונה מכונים רפואיים מכשירי שמיעה ואביזרים
מנגנוני נכים לרכב מרחצאות ומעיינות מרפא נטורופתיה נעליים אורטופדיות עורכי דין - ביטוח לאומי
עורכי דין - דיני נזיקין עורכי דין - רשלנות רפואית פודיאטרים פיזיותרפיה פיזיותרפיה התפתחותית
פילאטיס פלדנקרייז פסיכוגריאטריה פסיכולוגיה התפתחותית פסיכולוגיה שיקומית
פסיכותרפיה פרחי באך ציוד ואביזרים לנכים קינסיולוגיה קלינאי תקשורת
רולפינג רכב חשמלי רכיבה טיפולית רפואה סינית רפלקסולוגיה
שיאצו שיטת אלבאום שיטת אלכסנדר שיטת פאולה שיקום נכים ונפגעים
שירותי סיעוד תזונה ודיאטות טבעיות תרפיה במוסיקה    
 
 
כל הדרכים שלכם ליצירת קשר:

   
חזרה לדף הבית    תנאי שימוש   מדיניות פרטיות   חוק הספאם   אתיקה מקצועית   חוק זכויות יוצרים הצהרת נגישות
                       
 fax-to-mail: 153-54-7126459             דוא"ל: lelo.hagbala@gmail.com מערכת החדשות: בן חור אליהו 14-3 באר שבע 08-9282508 אולפן החדשות: העצמאות 57 באר שבע 08-9734006

מדיניות שימוש ב-cookies וכלים אחרים

על מנת לאפשר הפעלתו של האתר באופן מיטבי וכן לשפר את חווייתך מהשימוש בו, יתכן וייעשה שימוש בכלים מסוג "עוגיות" (Cookies), כמו גם ב"כלים אחרים" | יחד עם זאת, עדי גולן נדרשת לאישורך והסכמתך | היה ואם אין רצונך להתיר השימוש בכלים אלו, הנך נדרש/ת להפסיק באופן מיידי שהייתך-שימושך באתר | האמור ד-לעיל' מהווה תמצית "מדיניות השימוש" באתר | את הנסח המלא והמחייב ניתן למצוא בקטגוריה "מדיניות פרטיות".

בכל שאלה ובקשה ניתן לפנות באמצעות
  צור קשר  שבאתר   |   מדיניות פרטיות 

כל הזכויות שמורות ל: עדי גולן ADI GOLAN

 
לייבסיטי - בניית אתרים