lelo-hagbala.co.il  ללא הגבלה -אתר החדשות המרכזי לנכויות ומוגבלויות              חבר איגוד האינטרנט הישראלי ISOC-IL | רישיון אקו"ם | כניסת כתבים | חזרה לדף הבית
6
 
בארץ ובעולם   בריאות ונפש   בקהילה שלנו   חוק ומשפט   רפואה משלימה   תזונה נכונה   ספורט בריאות       חיפוש באתר    
1
בארץ ובעולם

אתגר טכנולוגיות בריאות - נוברטיס ו-EIT

רשת החדשנות האירופאית (EIT) וחברת הפארמה נוברטיס מזמינה סטארטאפים ישראלים להשתתף באתגר בינלאומי כדי למצוא פתרונות טכנולוגים חדשים בכדי לספק שירותי בריאות משופרים ולשפר את חוויית הלקוח


מערכת, 17/07/2022, צילום: canva


אתגר טכנולוגיות בריאות - נוברטיס ו-EIT. צילום אילוסטרציה canva
 

סטארט-אפים, spin ups ועסקים קטנים ובינוניים (SME) מאירופה או מישראל בעלי פתרון מוכח (Working Solution) אחד לפחות, מוזמנים לענות על אחד מארבעת האתגרים שהציבו נוברטיס בנושא מתן שירותי הבריאות, וייתכן כי יקבלו תמיכה במוצריהם והשקתו לשוק.
 
נוברטיס, אחת מחברות התרופות המובילות בעולם, באמצעות זרוע החדשנות הקרויה BIOME – ההאב המזרח אירופאי ורשתות החדשנות של EIT Hub Israel ו-EIT Health InnoStars, איחדו כוחות כדי לזהות, לתמוך ולאמת פתרונות חדשים לשיפור אספקת שירותים ופתרונות בריאות דיגיטלית ברחבי אירופה ומחוצה לה.

ChallengEIT היא תוכנית חדשה שמחפשת סטארט-אפים, ספין-אופים, או חברות SME בעלי פתרון מוכח (Working Solution), שרוצים להפעיל תוכנית פיילוט ולהרחיב את הפתרון שברשותם לשווקים באירופה, בהם  גם נוברטיס נוכחת. כיום, נוברטיס נוכחת ב-34 מדינות במרכז, מזרח ודרום אירופה ונותנת מענה למדינות אלה בעזרת זרוע החדשנות הייחודית שלה ה-BIOME המנוהלת מישראל.

ChallengEIT היא תוכנית המחפשת רעיונות חדשים לשיפור הטיפול בחולים באמצעות גישה טובה יותר לשירותי בריאות, אבחון מדויק ומיידי, טיפול בניהול עצמי ותחזית תגובת הטיפול בצורה מיטבית.
 
"זהו פרויקט החדשנות הראשון מסוגו בתחום הבריאות המייצר שיתוף פעולה בין ישראל לבין מרכז, מזרח ודרום אירופה. באמצעות נוסחת החדשנות הפתוחה (Open Innovation), נפעל, נבחר ונאמת פתרונות שיכולים לשפר את הטיפול בחולים. הרעיונות הגדולים נמצאים בכל מקום; זה לא משנה אם מקורם בפראג, בוורשה, באתונה, או בתל-אביב, כי לנו יש את הכלים הנכונים לאתר ולהציג  לשוק פתרונות  שיאפשרו לאנשים לקבל גישה שוויונית לחדשנות. אנו יוצרים מגרש משחקים ייחודי ובינלאומי עבור היזמים השאפתניים שמעזים לאמת הפתרון שהם פיתחו עם העוסקים בפועל במקצוע, הן מ-EIT והן מנוברטיס," – עדי בראל, מנהלת EIT Hub Israel

סטרטאפים רלוונטים יכולים להגיש את פתרונותיהם באתר ייעודי עד ה-15 לאוגוסט, 2022, ולענות על אחד מארבעת האתגרים:

  1. שיתוף מידע בין עמיתים רפואיים במרחב הדיגיטלי: כיצד לשתף במידע וניסיון קליני, לאפשר ייעוץ מקצועי  באונליין ושיתוף בין קלינאים ממדינות שונות, במטרה להעצים את שיתוף הפעולה והעברת תובנות מעשיות בין עמיתים, לאפשר תקשורת רציפה ושיתוף גישות, חוויות, ומקרי בוחן בין מומחים בתחום הטיפול הרפואי כדי לשפר את הטיפול בחולים.
  2. ניווט מסע המטופל: כיצד נוכל לתמוך בניווט המטופלים דרך מורכבות המחלה שלהם, בטיפולים ובתהליכים שלאחר האבחון ולאורך כל מסע המטופל. כיצד נוכל להעצים את החולה (משפחתו ומטפליו) ולתת לו כלים אשר יאפשרו לו לקבל את המידע והכלים המיטביים עבורו תוך הסתכלות הוסליטית ולקיחה בחשבון של כלל האספקטים הנדרשים לניהול מחלה (קליני, פסיכולוגי, חברתי, נפשי), דבר שיאפשר לו  לנהל את מחלתו באופן יעיל יותר?
  3. רפואה מותאמת אישית: כיצד נוכל לחזות בצורה יעילה יותר את תגובת הטיפול לכל מטופל, להעריך את פרופיל הסיכון של המטופלים ולהתאים עבורם טיפול מותאם אישית ויעיל יותר.
  4. גישה לשירותי בריאות: סולידריות בכל הקשור לבריאות היא אבן יסוד במדיניות הבריאות של האיחוד האירופי. לכן, כיצד נוכל לשפר את הגישה לשירותי בריאות ולשירותי רפואה וכן לטיפול הזמין והטוב ביותר עבור אלה המגיעים לאיחוד, במיוחד בעתות משבר.
 
המועמדים הנבחרים יקבלו תכנית מותאמת אישית בעלת ערך מוסף הכוללת חיבור למנטורים המגיעים מ-EIT ונוברטיס, גישה לרשת בוגרי EIT ולנתונים, שיעזרו לאמת ולשפר את ההבנה העסקית שלהם, המוצר או הפתרון. בנוסף, לצוות הזוכה תהיה הזדמנות לקבל מימון ולעבוד עם BIOME כדי לאמת את הפתרון המוכח (Working Solution) שבידיהם.
 
"בנוברטיס, אנו שואפים לפעול כל הזמן עבור עיצוב מחדש של הרפואה. אנו נמצאים בנקודת זמן ייחודית וקריטית, שבה מדע, טכנולוגיה ונתונים מתאחדים בדרכים חדשות ומרגשות כדי לפתח תרופות חדשות ולהביאן לשוק מהר יותר, וגם לעבוד בצורה חכמה ויעילה יותר, לייצר חוויות צרכן משמעותיות יותר, ולבסוף, להגיע לתוצאות טובות יותר עבור המטופלים. אנו גם מכירים בכך שאין לנו את היכולות, או הרצון, לעשות את כל זאת רק בעצמנו. כתוצאה מכך, אנו מחויבים לשותפות עם האקוסיסטם הטכנולוגי הגלובלי כדי להאיץ את החדשנות, כך שיחדיו נוכל למצוא דרכים חדשות לשפר ולהאריך את חיי המטופלים על ידי מינוף דיגיטלי. יחד עם EIT Health ו-EIT Hub Israel , השקנו את ChallengEIT כדי לגלות יוזמות יוצאות מגדר הרגיל בהתאם לאתגרים החברתיים של מערכת הבריאות, שניתן להאיץ או לשלב בפרקטיקה הארגונית," – טל ורדי, מובילת BIOME עבור דרום ומרכז אירופה.
 
בתוכנית ChallengEIT ייבחרו לכל היותר שישה סטארט-אפים להשתתף במסלול אינדיבידואלי ולתכנן את כניסתם אל השוק. המנצח יוכרז בסוף שנת 2022, עם פיילוט אפשרי בתחילת 2023.
 
להגשת המועמדות ומידע נוסף - https://go-eit.eu/challengeit-novartis/.


 

 
 
1
מבזקי חדשות   הרשמה לאינדקס
1
1
דוברות מד״א: זכי הלר : בשעה 08:01 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב אשר, על מטוס קל עם טייס ונוסע שהתרסק במטע זיתים בין כבר יאסיף לכפר מכר. חובשים ופראמדיקים של מד"א קובעים את מותו של גבר כבן 70 ומעניקים טיפול רפואי ומפנים למרכז הרפואי לגליל בנהריה, גבר כבן 74 במצב בינוני , בהכרה מלאה, עם חבלות. חובש על אופנוע מד"א דור וקנין ופאראמדיק מד"א פיראס רייס, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את המטוס הקל שהתרסק, בתוך המטוס נלכד גבר בשנות השבעים, הוא היה מחוסר הכרה וסבל מחבלה רב מערכתית, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. בסמוך למטוס ראינו גבר כבן 74 בהכרה מלאה, לאחר שחילץ את עצמו, הענקנו לו טיפול רפואי, הוא סבל מחבלות בגופו ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו בינוני ויציב.


 
 
      אולפן החדשות: 08-973-4-006
1
      מערכת החדשות: 08-9282508
 
האינדקס המרכזי
18,937 בעלי עסקים ונותני שירות
8
הרשמה לאינדקס המרכזי 
 


אבחון וטיפול אלטרנטיבי
 

אביזרי
חבישה
     


אביזרי שיקום
 
     


אופטומטריסטים
 

אופטיקאים
     


אחיות פרטיות
 

אירידיולוגיה
     


אמבולנס פרטי
 

ארומתרפיה
     


ביופידבק
 

בית לחיים
     


בית אבות
דיור מוגן
 

בתי הבראה
והחלמה
     


בתי
חולים
 

בתי חולים
לבריאות הנפש
     


בי"ח סיעודיים וגריאטריים
 

בתי
טבע
     


בתי מרקחת
 

גוף ונפש
     


דיאטנים
 

הומאופתיה
     


הידרותרפיה
 

הילינג
     


היפנוזה
 

הסעות נכים
     


השמת ע.זרים
 

ויטמינים
     


חיתולים למבוגרים
 

טווינא
     


טיפול אלטרנטיבי בילדים
 

טיפול באמצעות בעלי חיים
     


טיפול באמצעות יצירה והבעה
 

טיפול בהפרעות זיכרון
     


טיפול בהפרעות שינה
 

טיפול באמצעות ציורי ילדים
     


יועצי תזונה
 

כירופרקטיקה
     


כירורגיה של היד
 

מגנטותרפיה
     


מדיטציות
 

מוצרים אורטופדיים
     


מוקדי עזרה ראשונה
 

מכונים
רפואיים
     


מכשירי שמיעה ואביזרים
 

מנגנוני נכים
לרכב
     


מרחצאות ומעיינות מרפא
 

נטורופתיה
     


נעליים
אורטופדיות
 

עורכי דין
ביטוח לאומי
     


עורכי דין
דיני נזיקין
 

עורכי דין
רשלנות רפואית
     


פודיאטרים
 

פיזיותרפיה
     


פיזיותרפיה התפתחותית
 

פילאטיס
     


פלדנקרייז
 

פסיכוגריאטריה
     


פסיכולוגיה התפתחותית
 

פסיכולוגיה שיקומית
     


פסיכותרפיה
 

פרחי באך
     


ציוד ואביזרים
 

קינסיולוגיה
     


קלינאי תקשורת
 

רולפינג
     


רכב חשמלי
 

רכיבה טיפולית
     


רפואה סינית
 

רפלקסולוגיה
     


שיאצו
 

שיטת אלבאום
     


שיטת אלכסנדר
 

שיטת פאולה
     


שיקום
נכים
 

שירותי
סיעוד
     


תזונה ודיאטות טבעיות
 

תרפיה במוסיקה

אבחון וטיפול אלטרנטיבי אביזרי חבישה אביזרי שיקום אוסטיאופתיה אופטומטריסטים
אופטיקאים אחיות פרטיות אירידיולוגיה אמבולנס פרטי ארומתרפיה
ביופידבק בית לחיים בית אבות, דיור מוגן בתי הבראה והחלמה בתי חולים
בתי חולים לבריאות הנפש בי"ח סיעודיים וגריאטריים בתי טבע בתי מרקחת גוף ונפש
דיאטנים הומאופתיה הידרותרפיה הילינג היפנוזה
הסעות נכים השמת עובדים זרים ויטמינים חיתולים למבוגרים טווינא
טיפול אלטרנטיבי בילדים טיפול באמצעות בע"ח טיפול ע"י יצירה והבעה טיפול בהפרעות זיכרון טיפול בהפרעות שינה
טיפול ע"י ציורי ילדים יועצי תזונה כירופרקטיקה כירורגיה של היד מגנטותרפיה
מדיטציות מוצרים אורטופדיים מוקדי עזרה ראשונה מכונים רפואיים מכשירי שמיעה ואביזרים
מנגנוני נכים לרכב מרחצאות ומעיינות מרפא נטורופתיה נעליים אורטופדיות עורכי דין - ביטוח לאומי
עורכי דין - דיני נזיקין עורכי דין - רשלנות רפואית פודיאטרים פיזיותרפיה פיזיותרפיה התפתחותית
פילאטיס פלדנקרייז פסיכוגריאטריה פסיכולוגיה התפתחותית פסיכולוגיה שיקומית
פסיכותרפיה פרחי באך ציוד ואביזרים לנכים קינסיולוגיה קלינאי תקשורת
רולפינג רכב חשמלי רכיבה טיפולית רפואה סינית רפלקסולוגיה
שיאצו שיטת אלבאום שיטת אלכסנדר שיטת פאולה שיקום נכים ונפגעים
שירותי סיעוד תזונה ודיאטות טבעיות תרפיה במוסיקה    
 
 
כל הדרכים שלכם ליצירת קשר:

   
חזרה לדף הבית    תנאי שימוש   מדיניות פרטיות   חוק הספאם   אתיקה מקצועית   חוק זכויות יוצרים הצהרת נגישות
                       
 fax-to-mail: 153-54-7126459             דוא"ל: lelo.hagbala@gmail.com מערכת החדשות: בן חור אליהו 14-3 באר שבע 08-9282508 אולפן החדשות: העצמאות 57 באר שבע 08-9734006

מדיניות שימוש ב-cookies וכלים אחרים

על מנת לאפשר הפעלתו של האתר באופן מיטבי וכן לשפר את חווייתך מהשימוש בו, יתכן וייעשה שימוש בכלים מסוג "עוגיות" (Cookies), כמו גם ב"כלים אחרים" | יחד עם זאת, עדי גולן נדרשת לאישורך והסכמתך | היה ואם אין רצונך להתיר השימוש בכלים אלו, הנך נדרש/ת להפסיק באופן מיידי שהייתך-שימושך באתר | האמור ד-לעיל' מהווה תמצית "מדיניות השימוש" באתר | את הנסח המלא והמחייב ניתן למצוא בקטגוריה "מדיניות פרטיות".

בכל שאלה ובקשה ניתן לפנות באמצעות
  צור קשר  שבאתר   |   מדיניות פרטיות 

כל הזכויות שמורות ל: עדי גולן ADI GOLAN

 
לייבסיטי - בניית אתרים