8
1
 
1
1
בארץ ובעולם  |  בריאות ונפש  |  התנדבות וקהילה  |   חוק ומשפט  |  ספורט נכים  |  רפואה משלימה   |  תזונה נכונה  |   כניסת כתבים   |  פייסבוק חיפוש
1

קבוצת ניאופרם משקיעה בחברה המפתחת תוכנה להכפלת כמות בדיקות הקורונה

קבוצת ניאופרם משקיעה בחברת הסטרטאפ Less Tests אשר פיתחה תוכנה לאיגום בדיקות קורונה בהתבסס על שימוש באלגוריתם ייחודי


מערכת, 02/11/2020, צילום: באדיבות ניאופרם
 


 
המשימה של חברת LessTest הינה הכפלת יכולת הבדיקה של מעבדות מולקולריות בדגש על בדיקות SARS-CoV-2 והפיכתן לזמינות עבור כל אדם בעולם. בכך לפעול להגשמת החזון של החברה להביא לשגרת חיים נורמלית חדשה, חזרה לשיגרה ויכולת ממשית לאפשר את פתיחת המשק שתוביל לחזרה ליציבות כלכלית וצמיחה. מטרת החברה להחזיר את איכות החיים בעולם תוך העלאת כמות הבדיקות באופן דרמטי תוך שימוש בכלי תכנה.
 
חבילת מוצרי התוכנה של החברה יכולים להתממשק בקלות ומהירות, לכל מעבדה מולקולרית ולציוד האוטומציה, מערכות המידע, ופרוטוקולי הבדיקה הקיימים בה כיום, לא רק SARS-CoV-2. בלב מוצר התכנה נמצא אלגוריתם הפולינג המתקדם והחזק מסוגו בעולם כיום, המאפשר באופן אפקטיבי בדיקה של עד 15 דגימות בשימוש בערכת בדיקה בודדת. כמו כן, בשונה משיטות פולינג אחרות, יש לחברת LessTest יכולת להפעיל בצורה יעילה את הפתרון שלה גם באחוזי נשאות גבוהים באופן משמעותי משיטות אחרות. השיטה נבדקה כבר בהצלחה מרובה ותוקפה ב 8% נשאות. המשמעויות והערך הנובעים מיכולת זו בשילוב עם כלי התכנה המתקדמים אותם מציעה החברה, משפרים בסידרי גודל משמעותיים כמעט כל פרמטר מדיד של תפעול, יעול וחיסכון, וערך פיננסי במעבדות והגופים המתפעלים אותן.  
 
החברה קיבלה אישור רגולטורי ממשרד הבריאות הישראלי לפעול בכל מעבדה מולקולרית במדינת ישראל. השיטה תוקפה במעבדה המרכזית של משרד הבריאות בתל השומר כבר בחודש יולי השנה. חברת LessTest נבחרה להטמיע את הפתרון שלה בישראל כחלק מפרויקט לאומי בהובלת משרד הבריאות, בקופת חולים מאוחדת. כמו כן החברה פעילה בהודו, ארה״ב, מזרח אסיה, ואירופה כחלק מהתרחבות בינלאומית מסיבית. בישראל תפיץ את הפתרון של חברת LessTest חברת אלדן ציוד אלקטרוני, מקבוצת ניאופרם.
 
רות פולצ'ק, מנכ"ל ומייסדת-שותפה: "אנו גאים שקבוצת ניאופרם, מהמובילות בישראל בתחומי הבריאות, בחרה להשקיע בנו ובפלטפורמה שלנו. לניאופרם מוניטין מוכח, של כ-80 שנים, של הצלחות במחקר, פיתוח, ייצור, שיווק, מכירה והפצה של מגוון מוצרים ושירותים חדשניים בתחום הבריאות, במעל ל-60 מדינות ברחבי העולם. אין לנו ספק שהניסיון בעבודה בכל תחומי הבריאות, הבנה מעמיקה של השוק וצרכי הלקוחות, הקשרים המקצועיים עם מקבלי ההחלטות, הנוכחות הבינלאומית, יכולות שיווק, מכירה הפצה ולוגיסטיקה מהמתקדמות בשוק יוכלו לעזור לנו לבסס את פעילותינו בארץ ובעולם."
 
את ההשקעה של קבוצת ניאופרם בחברה הוביל רן פורר, סמנכ"ל פיתוח עסקים בקבוצה. לדברי פורר: "כקבוצה הפועלת לשיפור הבריאות ואיכות החיים של אנשים ברחבי העולם אנו רואים בהשקעה ב-LessTest הזדמנות להיות חלק מפתרון כולל לוירוס הקורונה על כל השלכותיו על ידי איגום בדיקות קורונה. אנו שמחים על ההזדמנות לעבוד עם LessTest, ולהשתתף במאמץ של הקטנת אחוזי התחלואה והחזרת תושבי ישראל לשגרת חיים נורמלית חדשה, שתביא להחזרת המשק לפעולה וייצוב הכלכלה.
 
המוצר שהחברה פיתחה הינו חדשני ופורץ דרך. מדובר בפתרון המבוסס על אלגוריתמים מתמטיים חדישים שבבסיסם מחקר מדעי, הנדסה וניסיון בשטח מאוניברסיטאות ומעבדות מולקולריות מובילות בארץ וברחבי העולם. המוצר יכול להגדיל את יעילות הבדיקה COVID-19 עד פי 15 בהשוואה לבדיקות נפרדות בודדות.
 
כמו כן, אנו מאמינים לא רק בטכנולוגיה שפיתחה החברה אלא גם באנשים שמאחוריה. צוות החברה מורכב מיזמים מנוסים בתחום הטכנולוגיה, ומצוות של מפתחים, וחוקרים בכירים בתחומי האלגוריתמים, מתמטיקה והביולוגיה. מדבור בצוות של חוקרים, יזמים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה, המביאים לשוק פתרון חדשני ומקורי המבוסס על מחקר מדעי עמוק.
 
רן פורר, סמנכ"ל פיתוח עסקים בניאופרם, אחראי בקבוצה על איתור השקעות, וכן פיתוחים טכנולוגיים חדשניים בתחום הרפואה. רן נמצא בקשר שוטף עם חוקרים ומוסדות מחקר מובילים בישראל ובעולם לצד חברות סטארט אפ וחברות מבוססות יותר. רן, הינו בעל תואר מוסמך במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, ומוסמך בניהול מאוניברסיטת סטנפורד (קליפורניה, ארה"ב). עם השלמת העסקה רן הצטרף לדירקטוריון LessTest, במטרה לסייע בביסוס המוצר בשוק הרחב ולעזור לחברה לעבור לצמיחה מואצת. רן מכהן, בין היתר, כחבר דירקטוריון בקבוצת "בזק" – החברה הישראלית לתקשורת.
 
אודות LessTests

LessTest היא חברת תוכנה שהוקמה בחודש מרץ 2020 על ידי היזמים הסדרתיים רות פולצ'ק וצביקה וגמן. צוות החברה מונה מדענים, מתמטיקאים, ביולוגים ואנשי תכנה המשלבים יכולות מולטידיסיפלינריות לפתרון פורץ דרך.
 
אודות קבוצת ניאופרם

קבוצת ניאופרם הינה מהמובילות בישראל בתחום הבריאות. החברה פועלת לשיפור איכות חייהם של אנשים ברחבי העולם, ובעיקר בישראל באמצעות מחקר ופיתוח, ייצור, שיווק ומכירות והפצה של מגוון רחב של מוצרים, טכנולוגיות ושירותים מתקדמים. הקבוצה פעילה בתחומי תרופות מרשם וללא מרשם, שירותי בריאות, הכנות רוקחיות, מוצרי צריכה, מכשור וציוד רפואי ומדעי.
 
הקבוצה נוסדה לפני כ-80 שנים ומוצריה משווקים ביותר מ-60 מדינות ברחבי העולם. לקבוצה מרכזי פעילות בישראל, באירופה ובארצות הברית, והיא מעסיקה כ-900 עובדים.

אתר הקבוצהwww.neopharmgroup.com
.




 
1
 
כותרות היום - מבזקים   24/7
1
 
1
דוברות מד״א: בשעה 11:42 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב נגב על פועל שנפגע מחפץ כבד שנפל עליו באתר בנייה ברחוב אריאל שרון בנתיבות. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח סורוקה גבר כבן 40 במצב בינוני עם חבלות בפלג גופו העליון. טימור

משרד הבריאות: בהמשך להודעה הקודמת מה-3/12/2020, בה חברת מאיר בייגל מודיעה לקהל לקוחותיה על החזרה יזומה של המוצר פירורי גריסיני קלאסי 200 גרם בשל חשש להימצאות שבבי פלסטיק קטנים במוצר, ייתכן כי יש אריזות שהגיעו לידי הצרכנים לאחר האיסוף. מדובר בפריט פירורי גריסיני קלאסי 200 גרם, ברקוד 7290008493413, אצוות יצור 29420 ו-29520, תאריך אחרון לשיווק 20/10/2021 ו-21/10/2021 בלבד. החברה הודיעה על התקלה לשירות המזון במשרד הבריאות ופועלת לאיסוף המוצרים מנקודות המכירה. בשל מחויבות החברה לכלל לקוחותיה, החברה מבקשת מהציבור שלא לצרוך מוצרים מאצוות יצור אלו. לקוחות שברשותם מוצר מאצוות הייצור הנ"ל, מתבקשים לפנות אל מחלקת שירות הלקוחות בטלפון 04-6260002

מרכז שניידר לרפואת ילדים: לא לילדים בלבד: מרכז שניידר יתחיל לחסן ״צעירים״ בני 60 ומעלה לקורונה כחלק מהמאמץ הלאומי לחסן את אוכלוסיית המדינה, ובמסגרת הירתמות הכללית לחיסון מבוטחיה, פתח מרכז שניידר, בית החולים האחד והיחיד לילדים בארץ, את שעריו גם ל״ילדים״ בני 60 ומעלה. החל מיום שלישי הקרוב, ה-29/12/2020, מרכז שניידר לרפואת ילדים, יחל לחסן לקורונה את מבוטחי הכללית בגילאי 60 ומעלה. החיסונים יתקיימו במתחם הייעודי שהוקם במיוחד לחיסוני הקורונה, בקומה הראשונה של מרכז שניידר, בימים ראשון עד חמישי בין השעות 14:30 עד 20:00. ההרשמה לציבור אפשרית דרך אתר כללית או באמצעות 2700*


 
 
  מערכת החדשות:  077-330-8993
   
פרשת השבוע
מפי הבחור ינון דהן היו''
שבת קודש פרשת בא י' שבט התשפ"א
1
האינדקס המרכזי
18,930 בעלי עסקים ונותני שירות
 


אבחון וטיפול אלטרנטיבי
 

אביזרי
חבישה
     


אביזרי שיקום
 
     


אופטומטריסטים
 

אופטיקאים
     


אחיות פרטיות
 

אירידיולוגיה
     


אמבולנס פרטי
 

ארומתרפיה
     


ביופידבק
 

בית לחיים
     


בית אבות
דיור מוגן
 

בתי הבראה
והחלמה
     


בתי
חולים
 

בתי חולים
לבריאות הנפש
     


בי"ח סיעודיים וגריאטריים
 

בתי
טבע
     


בתי מרקחת
 

גוף ונפש
     


דיאטנים
 

הומאופתיה
     


הידרותרפיה
 

הילינג
     


היפנוזה
 

הסעות נכים
     


השמת ע.זרים
 

ויטמינים
     


חיתולים למבוגרים
 

טווינא
     


טיפול אלטרנטיבי בילדים
 

טיפול באמצעות בעלי חיים
     


טיפול באמצעות יצירה והבעה
 

טיפול בהפרעות זיכרון
     


טיפול בהפרעות שינה
 

טיפול באמצעות ציורי ילדים
     


יועצי תזונה
 

כירופרקטיקה
     


כירורגיה של היד
 

מגנטותרפיה
     


מדיטציות
 

מוצרים אורטופדיים
     


מוקדי עזרה ראשונה
 

מכונים
רפואיים
     


מכשירי שמיעה ואביזרים
 

מנגנוני נכים
לרכב
     


מרחצאות ומעיינות מרפא
 

נטורופתיה
     


נעליים
אורטופדיות
 

עורכי דין
ביטוח
     


עורכי דין
ביטוח לאומי
 

עורכי דין
דיני נזיקין
     


עורכי דין
רשלנות רפואית
 

פודיאטרים
     


פיזיותרפיה
 

פיזיותרפיה התפתחותית
     


פילאטיס
 

פלדנקרייז
     


פסיכוגריאטריה
 

פסיכולוגיה התפתחותית
     


פסיכולוגיה שיקומית
 

פסיכותרפיה
     


פרחי באך
 

ציוד ואביזרים
     


קינסיולוגיה
 

קלינאי תקשורת
     


רולפינג
 

רכב חשמלי
     


רכיבה טיפולית
 

רפואה סינית
     


רפלקסולוגיה
 

שיאצו
     


שיטת אלבאום
 

שיטת אלכסנדר
     


שיטת פאולה
 

שיקום נכים
     


שירותי
סיעוד
 

תזונה ודיאטות טבעיות
     


תרפיה במוסיקה
  רישום לאינדקס
     

אבחון וטיפול אלטרנטיבי אביזרי חבישה אביזרי שיקום אוסטיאופתיה אופטומטריסטים
אופטיקאים אחיות פרטיות אירידיולוגיה אמבולנס פרטי ארומתרפיה
ביופידבק בית לחיים בית אבות, דיור מוגן בתי הבראה והחלמה בתי חולים
בתי חולים לבריאות הנפש בי"ח סיעודיים וגריאטריים בתי טבע בתי מרקחת גוף ונפש
דיאטנים הומאופתיה הידרותרפיה הילינג היפנוזה
הסעות נכים השמת עובדים זרים ויטמינים חיתולים למבוגרים טווינא
טיפול אלטרנטיבי בילדים טיפול באמצעות בע"ח טיפול ע"י יצירה והבעה טיפול בהפרעות זיכרון טיפול בהפרעות שינה
טיפול ע"י ציורי ילדים יועצי תזונה כירופרקטיקה כירורגיה של היד מגנטותרפיה
מדיטציות מוצרים אורטופדיים מוקדי עזרה ראשונה מכונים רפואיים מכשירי שמיעה ואביזרים
מנגנוני נכים לרכב מרחצאות ומעיינות מרפא נטורופתיה נעליים אורטופדיות עורכי דין - ביטוח
עורכי דין - ביטוח לאומי עורכי דין - דיני נזיקין עורכי דין - רשלנות רפואית פודיאטרים פיזיותרפיה
פיזיותרפיה התפתחותית פילאטיס פלדנקרייז פסיכוגריאטריה פסיכולוגיה התפתחותית
פסיכולוגיה שיקומית פסיכותרפיה פרחי באך ציוד ואביזרים לנכים קינסיולוגיה
קלינאי תקשורת רולפינג רכב חשמלי רכיבה טיפולית רפואה סינית
רפלקסולוגיה שיאצו שיטת אלבאום שיטת אלכסנדר שיטת פאולה
שיקום נכים ונפגעים שירותי סיעוד תזונה ודיאטות טבעיות תרפיה במוסיקה  
 
 
כל הדרכים שלכם ליצירת קשר:

   
חזרה לדף הבית    תנאי שימוש   מדיניות פרטיות   חוק הספאם   אתיקה מקצועית   חוק זכויות יוצרים הצהרת נגישות
                       
    fax-to-mail: 153-54-7126459   דוא"ל: lelo.hagbala@gmail.com   כתובת: בן חור אליהו 14 באר שבע       מערכת החדשות: 077-330-899-3

מדיניות שימוש ב-cookies וכלים אחרים

על מנת לאפשר הפעלתו של האתר באופן מיטבי וכן לשפר את חווייתך מהשימוש בו, יתכן וייעשה שימוש בכלים מסוג "עוגיות" (Cookies), כמו גם ב"כלים אחרים" | יחד עם זאת, אנו כאן ב-אתר החדשות המרכזי לנכויות ומוגבלויות נדרשים לאישורך והסכמתך | היה ואם אין רצונך להתיר השימוש בכלים אלו, הנך נדרש/ת להפסיק באופן מיידי שהייתך-שימושך באתר | האמור ד-לעיל' מהווה תמצית "מדיניות השימוש" באתר | את הנסח המלא והמחייב ניתן למצוא בקטגוריה "מדיניות פרטיות".

בכל שאלה ובקשה ניתן לפנות באמצעות
  צור קשר  שבאתר   |   מדיניות פרטיות 


© כל הזכויות שמורות ל: עדי גולן ADI GOLAN
לייבסיטי - בניית אתרים