Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

פסטיבל Jaffa Fest 2024 ביוזמת תיאטרון גשר ובשיתוף משרד התרבות והספורט ועיריית תל אביב-יפו יוצא לדרך

מערכת, 27/05/2024, צילום: jaffa fest

“סלומה” שיתוף פעולה של תיאטרון גשר עם תיאטרון Royal Haymarket מה- West End בלונדון; הפקות מקור, הצגות ילדים ובכורות בינלאומיות מארה”ב, גרמניה, סרביה ועוד

20 ביוני- 7 ביולי

פסטיבל התיאטרון הבינלאומי Jaffa Fest המתקיים מדי שנה ביוזמת תיאטרון גשר בתמיכה ובשיתוף עיריית תל אביב-יפו ומשרד התרבות והספורט יפתח ב-20 ביוני ביפו.

הפסטיבל השנה מתקיים ברקע מלחמת “חרבות ברזל” ומתוך אמונה בכוחה של תרבות לרפא, לחזק ולחבר בין עולמות, ליבנו עם המשפחות השכולות, המפונים ומשפחות החטופים. כולנו מייחלים לחזרתם הביתה.

השנה, הפסטיבל מעמיד בקדמת הבמה יוצרים שהתפזרו ברחבי העולם ונותרו ללא בית אומנותי, חלקם אף עלו לישראל ומתחילים כאן את חייהם המקצועיים והאישיים מחדש.

במסגרת Jaffa Fest, יגיעו לישראל הפקות תיאטרון ממדינות שונות ברחבי העולם עם הצגות בכורה ושיתופי פעולה חדשים, בין היתר יגיעו הפקות ויוצרים מאיטליה, גרמניה, אנגליה, ארה”ב, סרביה ועוד.

הפסטיבל ייפתח ב“סלומה” מאת אוסקר ווילד, שיתוף פעולה של תיאטרון גשר ותיאטרון Royal Haymarket שב- West End בלונדון, בבימוי מקסים דידנקו, שביים הצגות מצליחות בברלין, לונדון, מוסקבה ופראג.

“סלומה”, תעלה בשפה האנגלית עם כתוביות בעברית וברוסית ובכיכובם של שחקני תיאטרון גשר.

כמו כן, במסגרת הפסטיבל יעלו ההצגות הבינלאומיות:

“סיפור רגיל” בבימוי קיריל סרברניקוב. הצגה של תיאטרון גוגול-סנטר במוסקבה שנסגר על ידי השלטונות עם פרוץ המלחמה וחודשה בסרביה. הגרסה החדשה מאחדת בין הלהקה המקורית של גוגול-סנטר לשחקנים סרביים.

“משפחת נדז’דין” בביצוע השחקנית מאשה מאשקובה, שכיכבה במעל 50 סרטים וסדרות והפכה לאחד הקולות הבולטים נגד מלחמת רוסיה-אוקראינה. לאחר הבכורה בלוס אנג’לס, שם זכתה לתואר סנסציית השנה, מגיעה “משפחת נדז’דין” לישראל.

ההצגה בבימוי איגור ברנוב ובליווי מוסיקה מאת זוכת האוסקר אנה דרוביץ’ מגיעה במסגרת סיבוב ההופעות באירופה.

“המילה האחרונה” מאת השחקנית והרקדנית, אליסה חזנובה. סיפור התקוממות נשית נגד שלטון רודני. בכורת ההצגה התקיימה בברלין, בתיאטרון גורקי וכעת תציג לראשונה בישראל.

בין הפקות המקור שיעלו במסגרת הפסטיבל:

“החתונה מבוטלת” בכורה להפקת המקור של להקת התיאטרון העצמאית Fulcro, בבימויה של דאשה שאמינה. ההצגה מבוססת על זיכרונות ההִיבַּאקוּשַׁה (ביפנית — ״האנשים ששרדו את האור״) —  האנשים ששרדו את פצצות האטום על הירושימה ונגסאקי. הטקסט מבוסס על חומרי ארכיון ייחודיים וראיונות עומק אישיים עם הניצולים, שהתקיימו במהלך המסע של צוות יוצרי ההפקה ליפן.

כמו כן, תעלה הפקת המקור “WC סאטירה פוליטית בבימויו של הבמאי האיטלקי יצחק אאוג’ניו דה ג’ורג’י בכיכובו של עידו מוסרי המביא אל הבמה את בנימין נתניהו, ולדימיר פוטין, ג’ו ביידן, דונלד טראמפ, עמנואל מקרון, אנגלה מרקל, רג’פ טאיפ ארדואן ועוד שיעלו ויבואו אל בית הכיסא – מקום בו הם מבקרים כמו יתר בני התמותה.

מדוע אין גן-עדן על כדור הארץ של תיאטרון “אלף”. תיאטרון שהוקם בחיפה על ידי עולים חדשים לפני כשנה. סיפור התבגרות בצל מלחמת העולם ה-2. סיפורים מרגשים ומצחיקים מילדותם של הגיבורים מגולמים על ידי שחקנית אחת ו-25 בובות, אותה מלווה קול המספר, בגילומו של השחקן ונימין סמחוב.

הצגת הילדים איך ג’ירפה ישנה. שחקנית תיאטרון גשר, נטע שפיגלמן, כתבה ומביימת לראשונה, סיפור על אהבה בלתי אפשרית בין ג’ירפה לקרנף. ההצגה בכיכובה טלי אוסדצ’י. ההצגה מיועדת לילדים מגיל 3 עד 6.

במסגרת הפסטיבל יתקיימו מפגשים עם אמנים, כיתות אמן, סדנאות, קונצרטים ועוד.

את אירוע פתיחת Jaffa Fest  שיתקיים ב 20 ביוני בשעה 19:00 ברחבת התיאטרון, יביים מיכאל ראכלין, עולה חדש, בהשתתפות “סטודיו טַרִי” שאומץ על ידי תיאטרון גשר.

מנהלת Jaffa Fest ותיאטרון גשר לנה קריינדלין: פסטיבל Jaffa Fest מציג מידי שנה הפקות בינלאומית לצד ישראליות. השנה, יותר מתמיד, אני רואה חשיבות רבה בקיומו ובחיזוק הקשר עם יוצרים ותיאטראות מהעולם שלמרות הכל, בוחרים להגיע לישראל דווקא עכשיו ולחזק אותנו בזמן מלחמה, כשהאנטישמיות בעולם גואה. תיאטרון גשר ממשיך לתמוך בקבוצות יוצרים שעלו לישראל בשנתיים האחרונות, לאחר שאיבדו את ביתם הפיזי והמקצועי. התיאטרון שלנו חרט על דגלו להוות גשר בין בני אדם ותרבויות שונות, על כן, אני מזמינה את הקהל הרחב להגיע לפסטיבל, להנות מהפקות בינלאומיות, בכורות והפקות מקור.

פסטיבל התיאטרון הבינלאומי יפו מתקיים ביוזמת תיאטרון גשר ובתמיכת עיריית תל אביב-יפו.

פירוט ההצגות:

“סַלוֹמֵה”  מאת אוסקר ווילד

לראשונה בתיאטרון גשר – שיתוף פעולה עם תיאטרון Theatre Royal Haymarket מהווסט אנד בלונדון!

הבמאי מקסים דידנקו, ביים הצגות מצליחות בכל רחבי העולם ולאחרונה זכה בפרס OFFies היוקרתי על הצגתו The White Factory בתיאטרון Marylebone.

מאז הפלישה הרוסית לאוקראינה, דידנקו, אזרח רוסי, מצא את עצמו מחוץ לגבולות מולדתו.

סלומה הוא מחזה שעורר שערורייה במאה ה-19, הפך לקלאסיקה וזכה לעיבודים רבים, בין היתר באופרה המפורסמת מאת ריכרד שטראוס.

ההצגה עולה במסגרת פסטיבל Jaffa Fest 2024 ותוצג בשפה האנגלית עם כתוביות בעברית וברוסית.

הזמן: המאה הראשונה לספירה, המקום: כאן.

המלך הורדוס אנטיפס נושא לאישה את אשת אחיו, הרודיאה, דבר שאינו מקובל ביהדות ולכן מעורר עליו את חמתו של יוחנן המטביל.

כדי להשתיק את יוחנן משליך אותו הורדוס לצינוק. אשתו לא מסתפקת בכך ומבקשת להרוגו.

היא שולחת את בתה, סלומה (שלומית) לפתות את הורדוס ולרקוד לפניו את ריקוד שבעת הצעיפים.

הורדוס הנלהב מוכן להיענות לכל בקשה שלה ובעצת אמה, מבקשת סלומה את ראשו של יוחנן המטביל על מגש של כסף.

בהשתתפות :דורון תבורי, לנה פרייפלד, נטע רוט, שיר סייג, ניר כנען, איתמר פרס, אגם אוזלבו, איתי טרחנוב, גרי נופין, רוסלן ברבנוב, ניקיטה אולייניקוב, לב לוין.

מתי: חמישי, 20 ביוני עד ראשון, 23 ביוני בשעה 20:00

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: https://www.jaffafest.com/shows/showsfast2024/?ContentID=56236

WC

היכן יכול אדם לבלות בשקט ובשלווה אמיתיים, באווירת אינטימית בלי שאף אחד מפריע? בשירותים!

רגעי השראה גדולים מגיעים בשירותים, בישיבות לאדם אחד… סוף סוף לבד! בלי יועצים, שומרי ראש, חברים, קרובי משפחה, תדמיתנים, עיתונאים, מצלמות או מיקרופונים, אף אחד! כמה רגעים כדי לשפץ נאום, רעיון, מיזם פוליטי חדש, משפט שישפיע על עתיד המדינה.

כנראה שם נולדו הנאומים המפורסמים ביותר של פוליטיקאים שעיצבו את ההיסטוריה, אחרת הם לא היו כל כך עמוק בחרא!

“הגיתי את הפרויקט הזה לשחקן יחיד על הבמה.”

עידו מוסרי יגלם את הפוליטיקאים המובילים בעולם כשהם בשירותים, ואף אחד מהם לא ינצל מהסאטירה הזאת.

בנימין נתניהו, ולדימיר פוטין, ג’ו ביידן, דונלד טראמפ, עמנואל מקרון, מטאו סאלביני, אנגלה מרקל, רג’פ טאיפ ארדואן, הם רק חלק מהדמויות שיעלו ויבואו אל בית הכיסא.

לא היה קשה להרכיב את הקולאז’ הזה, הטקסט בנוי ברובו מדברים שנאמרו על ידי הפוליטיקאים, בעיתון, בטלוויזיה או בהופעות פומביות. משפטים אמיתיים ששופכים אור, מבעד לסאטירה, על עולם הפוליטיקה”.

יצחק אאוג’ניו דה ג’ורג’י, במאי ההצגה

הסאטירה היא הנשק הטוב ביותר להוקיע ולהדגיש את מה שלעתים קרובות מדי הפוליטיקאי, שנקלע למשחק הכוח המעוות, מרשה לעצמו לעשות בלי בושה. לשמחתי, לא צריך להתאמץ כדי לכתוב טקסטים אבסורדיים כדי לשים לשנינה את הפוליטיקאים בימינו, הם עושים את זה בעצמם, בכישרון גדול.

מתי:    יום שישי, 21 ביוני בשעה 14:00.

          יום שבת, 22 ביוני בשעה 18:00.

          יום שישי, 5 ביולי בשעה 12:00.

          יום שבת, 6 ביולי בשעה 18:00.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: https://www.jaffafest.com/shows/showsfast2024/?ContentID=56539

איך ג’ירפה ישנה

סיפור על אהבה בלתי אפשרית בין ג’ירפה לקרנף.

בסוואנה של אפריקה מתקיים ליקוי חמה שמבלבל את השעות ביום וכך נוצר מפגש ראשון, למרגלות האגם, בין ג’ירפה לקרנף. הם מתאהבים מיד אבל כשהם מתקרבים, מתגלים ההבדלים העצומים בניהם, שמקשים על התקשורת ועל היכולת להיפגש.

גם לשאר החיות יש מה להגיד על הזיווג החריג והם הופכים למושא ללעג והקנטות אבל דווקא בגלל מתיחה אכזרית הם מוצאים פתרון, מקום בו הם נפגשים בלי שהצורה השונה שלהם תפריע.

הצגה לילדים בגילאי 3-6.

מתי: יום שבת, 6 ביולי בשעה 10:00 ובשעה 12:00.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: https://www.jaffafest.com/shows/showsfast2024/?ContentID=56972

מדוע אין גן-עדן על כדור הארץ

סיפור התבגרות בצל מלחמת העולם ה-2.

עוני, רעב, מלחמה – את כל אלה צולחים גיבור המחזה, ילדים מבוברוייסק, עיירה יהודית שבבלארוס. על אף הנסיבות טרגיות הם מוצאים מקום לשמחה, בדיחות, הוללות, אהבה ותקווה.

סיפורים מרגשים ומצחיקים מילדותם של הגיבורים מגולמים על ידי שחקנית אחת ו-25 בובות. כאשר מלווה אותם קול המספר, בגילומו של השחקן הנודע ונימין סמחוב.

“מדוע אין גן-עדן על כדור הארץ” היא הצגה על החיים בצל מלחמת העולם ה-2 וגורל העם היהודי, נושא רלוונטי מאין כמוהו בימים אלה.

מתי: יום שישי, 21 ביוני בשעה 12:00

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: https://www.jaffafest.com/shows/showsfast2024/?ContentID=56239

משפחת נדז’דין

הצגה מבוססת על יומנה האישי של מלניה סברוק, הסבתא-רבתא של השחקנית מאשה מושקובה, מסמך היסטורי יחידי במינו המשקף את האווירה והטעם של סוף המאה ה-19, תחילת המאה ה-20.

זהו וידוי קר רוח על נישואין ואהבה, על אומץ-לב וערכים. במרכז הסיפור ניצב בעלה של מלינה, סבא-רבא של מאשה – איש ששמו נשכח בכוונה בתקופת ברית-המועצות, ובשנים שלאחר מכן פשוט אבד תחת שכבת אבק עבה אי שם בארכיון – יבגני אוסיפוביץ’ זלנסקי (הידוע בשם העט – נדז’דין) – אינטלקטואל, מהפכן סוציאל-דמוקרט ופובליציסט שניהל ויכוחים קשים עם לנין. פרוזה של אהבה ופרוזה של מהפכה נשזרות בסיפור זה במקוריות בלתי רגילה, ובכך חושפות משהו שאבד עם השנים בטבע האנושי, ביחסים בין אדם לחברו, בין גבר לאישה.

בתום ההצגה יתקיים מפגש של הקהל עם השחקנית מאשה מאשקובה.

המפגש יתקיים בשפה הרוסית.

מתי: יום שבת, 6 ביולי עד ראשון, 7 ביולי בשעה 20:00

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: https://www.jaffafest.com/shows/showsfast2024/?ContentID=56237

החתונה מבוטלת

זהו סיפורם של תושבי עיירה קטנה ששרדו את סוף העולם. זהו סיפור על מה שהם עשו לפניו, במהלכו ואחריו.  אגדה פיוטית שהופכת למסמך היסטורי אכזרי המבוסס על עדויות האנשים ששרדו את פצצת האטום ביפן.

“היבאקושה”, כך נקראים ביפנית “אלה שהושפעו מהפצצה”. למרות האפליה שממנה סבלו לאחר הפיצוץ, צמחה מאנשי ההיבאקושה תנועה הומניסטית, הראשונה והגדולה ביותר ביפן. השאלה המורכבת שבמרכז ההצגה היא: האם המטרה ההומנית מקדשת מעשים בלתי הומניים?

זהו ניסיון לשער איך עשוי להראות העתיד הקרוב ואף לנסות ולהתכונן לקראתו בהתחשב בעובדה שאיננו יכולים להשפיע עליו.

“שעת בוקר מוקדמת, השמש כבר עלתה,

אבל עדיין קריר. האוויר צלול, קל לנשום.

הציקדות מצרצות”.

מתי: יום חמישי, 27 ביוני עד שבת, 29 ביוני בשעה 20:00.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: https://www.jaffafest.com/shows/showsfast2024/?ContentID=56235

המילה האחרונה

אליסה חזנובה, שחקנית ורקדנית, תציג בפסטיבל Jaffa Fest  את “המילה האחרונה” שלה.

זהו מחזה-התקוממות וקריאה להתנגדות לאלימות הטוטליטרית.

בכורת ההצגה התקיימה בברלין, בתיאטרון גורקי.

הבמאי מקסים דידנקו הפך את המונולוגים האחרונים של האסירות הפוליטיות, כפי שנאמרו בבתי המשפט ברוסיה, למחזה מכמיר לב על ההתנגשות בין האלימות לאמת ולאהבה, על ההתנגדות לרוע ששורר בין כותלי המשטר, על הנשים האמיצות שלא מוכנות לוותר.

“המילה האחרונה” היא תגובה קצרה ונוגעת ללב למצב הנוכחי ברוסיה.

מתי: יום שבת, 22 ביוני בשעה 20:30.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: https://www.jaffafest.com/shows/showsfast2024/?ContentID=56234

סיפור רגיל

“סיפור רגיל” (1847) הוא רומן חניכה המגולל את ההתבגרות והאכזבה מהאידאלים של רומנטיקן פרובינציאלי בשם אלכסנדר אדוייב. עם הגעתו לסנקט-פטרבורג, הוא נכנס תחת חסותו של דודו, איש עסקים רציונאלי למדי, פיטר אדוייב. למרות ניסיונותיו של דודו לחנך אותו, השאיפות הרומנטיות של אדוייב הצעיר מותירות אותו שוב ושוב עם לב שבור. מאוכזב מהחיים בבירה, אדוייב שב לאחוזתו בפריפריה, אך כעבור שנה וחצי הוא חוזר לסנקט-פטרבורג, שם הוא עושה קריירה בשירות הציבורי ומתכוון להתחתן עם בעלת נדוניה עשירה.

הבמאי קיריל סרברניקוב (המנהל האמנותי של תיאטרון “גוגול-סנטר” שנסגר על ידי השלטונות ברוסיה) תוהה בהצגה זו כיצד היה מתנהג הגיבור הראשי של הרומן לו היה חי היום ברוסיה. ההצגה עלתה ב-2015 והפכה לאחת הפופולאריות ברוסיה. ב-2023 ההצגה חודשה בסרביה ובה משחקים שחקני “גוגול-צנטר” לצד שחקנים סרבים.

מתי: יום חמישי, 4 ביולי עד יום שישי, 5 ביולי בשעה 20:00.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: https://www.jaffafest.com/shows/showsfast2024/?ContentID=56238

בצל המסך: עלייתם ונפילתם של הכוכבים

אלן דלון ורומי שניידר, ג’יין בירקין וסרז’ גינסבורג.

שני זוגות אלה הפכו לגיבורי הספר החדש של סרגיי ניקולאייביץ’, אשר מהווה אוסף של רשמים ספונטניים, סקיצות מהירות ודיוקנאות ארעיים של הדמויות והכישרונות הבולטים ביותר בתיאטרון, בקולנוע ובאופנה מכל העולם. חלק מהרשמים נעשו בזמן אמת – את רוב גיבורי הספר המחבר הכיר באופן אישי.

על כל אלה הוא יספר בפגישה בתיאטרון גשר ב-1 ביולי 2024 בהשקת ספרו החדש, שתתקיים במסגרת פסטיבל התיאטרון הבינלאומי יפו 2024.

סרגיי ניקולאייביץ’ תמיד מלווה את סיפוריו בתמונות נדירות, קטעי וידאו והקלטות אודיו. אירועים אלה אינם דומים להרצאות רגילות, זהו מופע שמשתנה ונבנה כל פעם מחדש.

במפגש תהיה אפשרות לרכוש את ספרו החדש של סרגיי ניקולאייביץ’, לשאול שאלות ולקבל את חתימתו.

מתי: יום שבת, 1 ביולי בשעה 20:00.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: https://www.jaffafest.com/shows/showsfast2024/?ContentID=56544

שתפו את הכתבה

תגובות

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

כתבות נוספות

יפגשו אנשי מקצוע ויקבלו ידע וכלים מעולם הפסיכותרפיה הנרטיבית שמטפלת בחוויה הטראומטית. יתקיים ביום חמישי 20/06/2024 בין השעות 14:30-19:30 באשכול הפיס בכפר סבא

ז׳ בסיון ה׳תשפ״ד – 13/06/2024

21/06/2024 יום שישי 14:00-10:30 שבתאי לוי 26, חיפה. כניסה חופשית בהרשמה מראש! דיאלוג בין שירה עברית לתערוכה “בבית: משכן האהבות והחרדות”

ז׳ בסיון ה׳תשפ״ד – 13/06/2024

“בעוד באזורים אחרים בארץ יש יציבות במספר חולי הסוכרת, בגליל המספרים עולים! סוכרת הפכה למחלה של המעמד הסוציואקונומי הנמוך” בביקור של מנהלת מחלקת ניהול איכות

ז׳ בסיון ה׳תשפ״ד – 13/06/2024

האהבה בין בני אדם בדומה לאהבה בין כל יתר היצורים שנבראו היא התכונה העיקרית שמנחה אותנו בחיים והיא שולטת במעשינו

ז׳ בסיון ה׳תשפ״ד – 13/06/2024

הוא בכלל חלם להיות חקלאי, אבל המשיכה לראות דברים שהופכים מתוכנית על הנייר לפרוייקט חי בשטח הביאה אותו ללימודי הנדסה. כבר כמעט 6 שנים שהוא בכרמל הוא מכיר כל בורג בבית החולים

ז׳ בסיון ה׳תשפ״ד – 13/06/2024

בית הקונפדרציה, בניהולו של אפי בניה, מארח את אמנית הקול ילידת ורשה ותושבת ירושלים, אולגה אביגיל מילשצ’יוק, במופע א מיידעלע פון פוילן (נערה מפולין), בסיומו של מסע הופעות שלה באירופה

ז׳ בסיון ה׳תשפ״ד – 13/06/2024

שחקן הטניס הפראלימפי, גיא ששון, חבר אילן ספיבק רמת גן, המתאמן עם עופרי לנקרי, הוא הישראלי הראשון שזכה ברולאן גרוס

ז׳ בסיון ה׳תשפ״ד – 13/06/2024

“עם ללא גבולות – היעד: קביעת גבולות גיאוגרפיים, חברתיים ועסקיים” מאת יורם גבאי, בהוצאת ספרי ניב, מתמקד בתיאור הפיצול ה”כפול” של העם היהודי בארצו, בגורמים לכך ובאמצעים שיוכלו

כ״ט באייר ה׳תשפ״ד – 06/06/2024

טיפול שיניים רשלני הותיר מטופל תושב תל אביב (59) עם נכות קשה, שאף גרמה לו לנסות להתאבד פעמיים, כך נטען בתביעה שהוגשה לאחרונה עו”ד עורכת הדין דיקלה ואנונו המתמחה

כ״ט באייר ה׳תשפ״ד – 06/06/2024

הרצאה בנושא מילים וביטויים בלהג העיראקי של יהודי בבל, מרצה: דן שינה המורה לערבית המוכר גם מהטיקטוק

כ״ט באייר ה׳תשפ״ד – 06/06/2024

נכסים של ריאליטי ברחבי הארץ יהוו בטא סייט לדור החדש של פתרון RightHear ויונגשו לעיוורים באמצעות בינה מלאכותית

כ״ט באייר ה׳תשפ״ד – 06/06/2024

דמנציה היא מחלה הפוגעת בתפקוד ומובילה לירידה בזיכרון וביכולות המנטליות. המחלה נפוצה יותר בקרב נשים מאשר בגברים. על פי התחזית בארץ ובעולם, עד שנת 2050

כ״ח באייר ה׳תשפ״ד – 05/06/2024

בעקבות שני כתבי תביעה שהוגשו כנגד עיריית בית שאן בשם שני תלמידים עם מוגבלות בשמיעה, הושגו לאחרונה הסכמי פשרה. נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות הגישה את כתבי התביעה

כ״ח באייר ה׳תשפ״ד – 05/06/2024

לצד המשך שגרת המלחמה, חוג הידידים של האגודה למלחמה בסרטן עורך אירוע התרמה עם ההרכב המוסיקלי Miss Behave אשר יכלול מופע מרהיב עם שירי הנשמה הגדולים של שנות השישים

כ״ח באייר ה׳תשפ״ד – 05/06/2024

הצגה מוסיקלית חדשה ושובת לב על כוחו של דמיון והיכולת שלו לגבור על רגעים של פחד. חגיגה של יצירתיות, דמיון ותעוזה המתגלה דווקא בילדים המתמודדים עם פחד וחוסר ביטחון

כ״ח באייר ה׳תשפ״ד – 05/06/2024

הו ניתוח שמתבצע לעיתים נדירות בארץ, משום שרק במקרים יוצאי דופן נדרש היקף כריתה ניתוחית כל כך משמעותי. הניתוח שמתבצע רק במספר מצומצם של בתי חולים בארץ, בוצע בהצלחה

כ״ח באייר ה׳תשפ״ד – 05/06/2024

משחק הגמר הצמוד והמותח הסתיים בניצחונם של הכרישים על כדורסלני ספיבק אילן רמת גן, בתוצאה 46-51 לאחר 14-21 במחצית

כ״ח באייר ה׳תשפ״ד – 05/06/2024

“חורף בניו יורק” מאת ג’וזי סילבר, בהוצאת דני ספרים, הוא רומן רומנטי נפלא ומושלם. אייריס, שפית בריטית צעירה, מחליטה לעבור לניו יורק ולפתוח בחיים חדשים בעקבות מערכת יחסים רעילה

כ״ח באייר ה׳תשפ״ד – 05/06/2024

לאחרונה, לאחר מאבק משפטי, נאלץ קצין התגמולים במשרד הביטחון להכיר בחייל כנכה צה”ל, לאחר שחווה התקף אפילפטי חד פעמי, בעקבות ליל שימורים אותו עבר במסגרת שירות קרבי

כ״ח באייר ה׳תשפ״ד – 05/06/2024

הדס שסובלת מאפילפסיה החלה לחוות פתאום גם הפסקות דופק שסיכנו את חייה תוך כדי התקף אפילפטי

כ״ח באייר ה׳תשפ״ד – 05/06/2024

הרשמו לאתר

שם פרטי*
שם משפחה*
אימייל*
טלפון
שם משתמש(באנגלית בלבד)*
סיסמא*
אימות סיסמא*
דילוג לתוכן