Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

תיאטרון גשר מציג את רפרטואר 2024-25: ויליאם שייקספיר, זאב ז’בוטינסקי, אוסקר ווילד, וא.א. מילן בעונה החדשה של תיאטרון גשר

מערכת, 27/03/2024, צילום: דרור סיתהכל

תוך אמונה גדולה בכוחה של תרבות לרפא ולאחות את השברים ותפילה למען חזרתם המיידית של כל החטופים, פותח תיאטרון גשר את העונה ה-33.

תיאטרון גשר מציג רפרטואר חדש, עשיר ומגוון לשנת 2024-25, המשלב בין קלאסיקות אהובות לצד יצירות חדשות, הצגות ברוח המלחמה ואמונה בחשיבותה של תרבות בחיזוק הרוח הישראלית.

התיאטרון, שממשיך לכאוב את אובדנו בטרם עת של מייסדו ומנהלו האמנותי – יבגני אריה שנפטר בינואר 2022, נפרד בימים אלה גם מרימאס טומינאס, שהלך לעולמו מוקדם יותר החודש. טומינאס, מגדולי הבמאים באירופה, העלה בגשר עיבוד לאחת מהקלאסיקות הגדולות של התיאטרון העולמי  “סיראנו”, שהפכה להצגה האחרונה שביים. המחזה הצרפתי מאת אדמון רוסטאן על פי תרגום מאת דורי פרנס, בהשתתפות: שלומי ברטונוב, יובל שרף, אבי אזולאי ואחרים. ב-6 במרץ הבמאי הדגול הלך לעולמו והשאיר אחריו הצגות מופת בתיאטראות השונים באירופה.

אנה קרנינה“, גם היא בבימויו של רימאס ז”ל פתחה בינואר האחרון מסע הופעות באירופה, המסע החל בפריז וימשיך מאפריל לבודפשט, לטביה, אסטוניה וליטא ובסוף השנה ההצגה תגיע לארה”ב.

העונה הנוכחית של התיאטרון נפתחה בהצגה “ריצ’רד III, הקלאסיקה מאת ויליאם שייקספיר, בבימוי איתי טיראן שביים לראשונה בגשר וצפוי לביים הצגה נוספת בעונה הקרובה. יבגניה דודינה חזרה לבימת התיאטרון לאחר 17 שנה, בתפקיד הראשי כ’מלך ריצ’רד’.

במהלך המלחמה עלתה “שלום, מלחמה“, הצגה מוזיקלית לחימום הלבבות והעלאת המורל, מאת ובבימוי אמיר י. וולף. סיפורם של אב ובן הנפגשים בחזית בהשתתפות השחקן גלעד קלטר, ובנו, רום. על הליווי המוזיקלי החי – שחקני הלהקה, יובל ינאי, שלומי ברטונוב, הנרי דוד וניר כנען.

ברפרטואר החדש תעלה הצגת הילדים “פו הדב”, הצגה מוסיקלית לילדים בבימויו של עמית אפשטיין בהלחנת יוני רכטר. המחזה, מאת רועי חן על פי ספרו של א. א. מילן מביא לבמה את הסיפורים שסיפר מילן לבנו ואת הדמויות הקלאסיות שכולם מכירים, פו הדב, חזרזיר, איה ועוד. בהצגה ישתתפו יובל ינאי, גלעד קלטר, אלון פרידמן, מיכל ויינברג, שיר סייג.

מחזה נוסף שיעלה, “שמשון ודלילה”– על-פי ספרו של זאב ז’בוטינסקי בעיבודו של רועי חן ובבימויו של נועם שמואל. ז’בוטינסקי השווה בין תקופת השופטים למנדט הבריטי ולמכשולים שהציבה אנגליה בדרך להקמת בית לאומי לעם ישראל בארץ ישראל, אבל הספר מתגלה כרלוונטי לא פחות לימינו אנו.

פסטיבל התיאטרון הבינלאומי  Jaffa Fest 2024 יתקיים בין ה-20 ביוני עד ה-6 ביולי במסגרתו לראשונה בתיאטרון גשר – שיתוף פעולה עם הווסט אנד! הפקה משותפת עם תיאטרון Theatre Royal Haymarketמקסים דידנקו שביים הצגות מצליחות ברוסיה, גרמניה וצ’כיה. יציג את “סַלוֹמֵה”  מאת אוסקר ווילד שתעלה בשפה האנגלית עם כתוביות בעברית וברוסית.

“החתונה מבוטלת” בבימויה של דאשה שאמינה, הצגה המבוססת על זיכרונות ההיבאקושה (ביפנית — ״האנשים ששרדו את האור״) —  אלה ששרדו את הפצצות האטום על הירושימה ונגסאקי. הטקסט מבוסס על חומרי ארכיון ייחודיים וראיונות עומק אישיים עם הניצולים, שהתקיימו במהלך המסע של צוות יוצרי ההפקה ליפן.

עוד יעלו בגשר בעונה הקרובה אמדאוס”, מאת פיטר שפר בבימוי אילאיל סמל. ההצגה “מי כמוני” שרצה כבר ארבע שנים חוזרת עם קאסט חדש וצעיר ובמקביל, המחזה יעלה באפריל בתיאטרון Franco Parenti במילאנו. “החטא ועונשו”, יצירת המופת שכתב דוסטויבסקי מגיעה לבמת גשר בעיבוד חדש בבימויו של אלכסנדר מולוצ’ניקוב.

כמו כן, יעלו “הנערה הדנית” בבימוי נועה רבן, “דולי סיטי” על פי ספרה המצליח של אורלי קסטל בלום בבימוי נתי בן חנן, “נמסה” מאת ובבימוי סופיה גולן, בוגרת סטודיו גשר ו“מראה” הלהיט מלונדון בבימוי נעם פרנק, בוגר סטודיו גשר.

מנכ”לית תיאטרון גשר, לנה קריינדלין: “כמו שהמלחמה משפיעה על כל פן בחיים שלנו, היא משפיעה גם על הרפרטואר. אנחנו מציעים לקהל שלנו הצגות מחיי הארץ הזאת, כמו “שלום, מלחמה”, “שמשון ודלילה”, “סלומה” ו-“דולי סיטי”. גם ההצגות שיצאו לפני פרוץ המלחמה כמו “ריצ’רד III” או “סיראנו” מקבלות פרשנות חדשה ואקטואלית מתמיד. כל זה תוך שיח תמידי עם הקהל ותפילה לשובם של כל החטופים חזרה לישראל במהרה.

השנה, אנחנו ממשיכים את מסורתו של יבגני אריה ופותחים את הדלתות ליוצרים מובילים מהעולם, צעירים וצעירות שגדלו בחיק התיאטרון כמו סופיה גולן ונעם פרנק ועולים חדשים שהגיעו ארצה בעקבות הפלישה הרוסית לאוקראינה”.

רפרטואר תיאטרון גשר לעונת  2024/5:

שמשון ודלילה”- על-פי ספרו של זאב ז’בוטינסקי בעיבודו של רועי חן ובבימויו של נועם שמואל

בתקופה היסטורית קודרת אשר בה “אין מלך בישראל ואיש הישר בעיניו יעשה” – צומח מנהיג חדש ושמו שמשון – לוחם, שופט, נזיר. שלוש נשים היו לו, אבל רק על אחת מהן נכתב כי אהב אותה – דלילה.

בסיפור מפעים מחיי הארץ הזאת משתלבים מיתוס עם אתוס, הרס עם אֶרוס, וגורל פרטי עם גורלו של עם.

ז’בוטינסקי השווה בין תקופת השופטים למנדט הבריטי ולמכשולים שהציבה אנגליה בדרך להקמת בית לאומי לעם ישראל בארץ ישראל, אבל הספר מתגלה כרלוונטי לא פחות לימינו אנו.

הבכורה תתקיים ב-18 בספטמבר 2024.

“פו הדב” – הצגה מוזיקלית חדשה לילדים מאת רועי חן על פי ספרו של א. א. מילן בבימויו של עמית אפשטיין והלחנתו של יוני רכטר

הדב המפורסם בעולם מגיע לבמת תיאטרון גשר!

הבוקר עולה על יער אלף הצעדים, הציפורים מצייצות, הדבורים מזמזמות ודב אחד בשם פו מתעורר כשבראשו מחשבה אחת בלבד – דבש. אבל איך מגיעים לכוורת שבצמרת העץ?

בואו לבלות עם פו וכל השאר, תכירו את החבר הטוב חזרזיר, תתארחו במחילת הארנבת, תחגגו יום ההולדת לאיה, ותלמדו דברים חכמים (וגם לא כל כך חכמים) מינשוף.

הסיפורים שסיפר אלן אלכסנדר מילן לבנו, כריסטופר רובין, מציעים חיבוק פרוותי שמחמם מיליוני קוראים ברחבי העולם כבר כמעט מאה שנה.

הספר פו הדב תורגם למעל 30 שפות, ובשנת 2022 ראה אור בהוצאת כתר בתרגום עברי חדש של רועי חן.

משתתפים: יובל ינאי, גלעד קלטר, אלון פרידמן, מיכל ויינברג, שיר סייג.

הבכורה תתקיים ב-24 באפריל 2024.

נמסה

מאת ובבימוי: סופיה גולן

אנה נמסה.

אדם חוגג את ההנמסות כהוכחה לאהבתה אליו.

ריצ׳יה מתענגת על טעם טפטופיה של אנה ודורשת לקנות בקבוקים.

הדוקטור מתפעל.

אנה הולכת ונעלמת וההמון צופה.

היינו מצפים מעצמנו לפעול בדחיפות כאשר אנו מביטים בדבר היקר לנו מכל נמוג ונעלם. אך האמת המרה היא שרובנו, כמו שאדם מודה בדמעות, ׳פשוט התרגלנו׳.

“סַלוֹמֵה”  מאת אוסקר ווילד בבימויו של מקסים דידנקו

לראשונה בתיאטרון גשר – שיתוף פעולה עם הווסט אנד!

הפקה משותפת עם תיאטרון Theatre Royal Haymarket.

המחזה שעורר שערורייה במאה ה-19 הפך לקלאסיקה וזכה לעיבודים רבים, בין היתר האופרה המפורסמת מאת ריכרד שטראוס.

מקסים דידנקו, ביים הצגות מצליחות ברחבי העולם. מאז הפלישה הרוסית לאוקראינה הוא מצא את עצמו מחוץ לגבולות מולדתו.

ההצגה תעלה במסגרת Jaffa Fest 2024 פסטיבל התיאטרון הבינלאומי יפו שיפתח ב-20 ביוני 2024 ותוצג בשפה האנגלית עם כתוביות בעברית וברוסית.

הזמן: המאה הראשונה לספירה, המקום: כאן.

המלך הורדוס אנטיפס נושא לאישה את אשת אחיו, הרודיאה, דבר שאינו מקובל ביהדות ולכן מעורר עליו את חמתו של יוחנן המטביל. כדי להשתיק את יוחנן משליך אותו הורדוס לצינוק. אשתו לא מסתפקת בכך ומבקשת להרוג את החצוף. לשם כך היא שולחת את בתה, סלומה (שלומית) לפתות את הורדוס ולרקוד לפניו את ריקוד שבעת הצעיפים. הורדוס הנלהב מוכן להיענות לכל בקשה שלה. בעצת אמה, מבקשת סלומה את ראשו של יוחנן המטביל על מגש של כסף.

מפיק: לן בלבטניק

20, 21, 22 ביוני בתיאטרון גשר.

“החתונה מבוטלת” בבימויה של דאשה שאמינה

ההצגה של תיאטרון Fulcro שעלתה כפרוייקט נסיוני בפסטיבל Jaffa Fest 2023 במסגרת מרתון במאים צעירים.

מחזה מקורי מאת העיתונאית אלינה פרקש שנכתב במיוחד עבור תיאטרון פולקרו בשיתוף עם ז’ניה ברקוביץ’, שכתבה את הטקסטים הפואטיים להצגה. רעיון ועריכה — דאשה שמינה, אוצרת ובמאית של תיאטרון Fulcro.

על אף המלחמה, הגיבורים מתכוננים לחתונה ויוצרים סביבה אווירה של קסם. תיכף ישמעו המילים המיוחלים: “והם חיו באושר ועושר”. אך המציאות חודרת לתוך האגדה.

זהו סיפורם של תושבי עיירה קטנה ששרדו את סוף העולם, סיפור על מה שהם עשו לפניו, במהלכו ואחריו. מהפנטזיה הפואטית הטהורה המחזה מתפתח למסמך היסטורי אכזרי, עדויותיהם של האנשים ששרדו הפצצות אטום אמיתיות.

27, 28 ביוני בהאנגר גשר

מראה קריאה מבויימת

מחזה מאת סאם הולקרופט

תרגום ובימוי: נעם פרנק

משתתפים: אלון פרידמן, מיק לאון, אופיר צויגנבום

מזל טוב וסימן טוב, אתם מוזמנים לחתונה. קוד הלבוש – ספורט אלגנט. הדלתות יפתחו ב20:00, לאחר מכן תתרחש החלפת הנדרים ובדיוק ברגע המתאים, תתחיל התכנית האמנותית. (האירוע מתקיים ללא אישור הממשלה. אנו מודעים לסיכון שאתם לוקחים בכך שהחלטתם לבוא, ואנו מצדיעים לאומץ שלכם.)

המחזה, המטשטש את הגבולות בין הקהל לשחקנים ובין אמת לשקר, כבש את הבמות בלונדון והוא מביא סיפור מתעתע ונפיץ, העוסק בצנזורה, תיאטרון וחופש הביטוי.

נעם פרנק משחק בתיאטרון גשר מאז שהיה בן 9 (“מסעות אודיאוס”, “מי כמוני”, “רומיאו ויוליה”) וכבמאי ביים בסטודיו גשר את ״התנצלויות פומביות״.

החטא ועונשו – על פי פיודור דוסטויבסקי, בימוי: אלכסנדר מולוצ’ניקוב

יצירת המופת שכתב דוסטוייבסקי מגיעה לבמת גשר בעיבוד חדש.

רסקולניקוב, סטודנט עני ומיואש, רוצח קשישה המשמשת כמלווה בריבית. זוהי נקודת הפתיחה של מסע רוחני מטלטל הבוחן את גבולות המוסר האנושי. הסטודנט נע בין סוניה, צעירה עם לב גדול שהעוני דחק לזנות, לבין פורפירי, החוקר המנוסה שאט אט מהדק עליו את טבעת העובדות.

העולם של דוסטוייבסקי מלא תשוקות, סודות ודיונים פנימיים, אינטימיים, בשאלות המהותיות ביותר: כשהאמונה מתפוררת – במה נשאר להאמין? האם באמת ‘רשע וטוב לו’? כיצד נוכל לתקן את מצפן המוסר הפנימי, כאשר נדמה שהתקלקל לעד?

אמדיאוס מאת פיטר שפר, בימוי: אילאיל סמל
מי ייזכר בדפי ההיסטוריה ומי יישכח בתהום הבינוניות?

“אמדאוס”, מחזהו הענק של פיטר שאפר, הוא סיפור אהבתם וקנאתם של שני גאונים מוזיקליים, וולפגנג אמדאוס מוצרט ואנטוניו סאליירי.

בוינה התוססת של המאה ה-18, סליירי, מלחין מכובד בחצר האוסטרית, יוצא מדעתו כשהוא עד לכישרון הפנומנלי של מוצרט הצעיר. איך ייתכן שיד האלוהים בחרה לגעת דווקא בנער הילדותי והגס על פניו? איך היצור הזחוח והעילג מפיק מוזיקה שמיימית, ודווקא הוא כושל בעוד לחן משמים? במסע של טירוף ושנאה עצמית, סליירי הנטרף מקנאה מתמסר ליצירת חייו הגדולה ביותר – להרוס את וולפגנג אמדיאוס מוצרט.

ההצגה ״אמדיאוס״ לוקחת את הקהל למסע על זמני בנבכיה של נפש מיוסרת בין המשמים לשמיימי, ושואלת מה המחיר של גאונות?

דולי סיטי על פי ספרה המצליח של אורלי קסטל בלום בבימוי נתי בן חנן

יום אחד מוצאת דולי תינוק בתוך שקית זבל וכך היא הופכת לאמא. הכשרתה כרופאה עם תואר מפוקפק מאוניברסיטת קטמנדו, מאפשרת לה לנסות ולהגן על התינוק בדרכים שמסכנות את שלומו.

זהו סיפור על דולי, אל הוא גם סיפור על עיר, מראה אפוקליפטית של אישה אחת שדאגתה לבנה מעבירה אותה על דעתה.

איך ג’ירפה ישנה – הצגת ילדים מאת ובבימויה של נטע שפיגלמן.

סיפור על אהבה בלתי אפשרית בין ג’ירפה לקרנף.

בסוואנה של אפריקה מתקיים ליקוי חמה שמבלבל את השעות ביום וכך נוצר מפגש ראשון, למרגלות האגם, בין ג’ירפה לקרנף. הם מתאהבים מיד אבל כשהם מתקרבים, מתגלים ההבדלים העצומים בניהם, שמקשים על התקשורת ועל היכולת להיפגש.

גם לשאר החיות יש מה להגיד על הזיווג החריג והם הופכים למושא ללעג והקנטות אבל דווקא בגלל מתיחה אכזרית הם מוצאים פתרון, מקום בו הם נפגשים בלי שהצורה השונה שלהם תפריע.

הנערה הדנית על פי ספרו של דיוויד אברשוף, בימוי: נועה רבן

כשאנחנו נישאים אנחנו מתחתנים עם שניים – בן או בת הזוג שאנחנו מפנטזים שיהיו לנו ובן או בת הזוג המציאותיים, בשלב מסוים צריך לוותר על אחד מהם.

״הנערה הדנית״ מציג חקירה נוקבת ומעוררת מחשבה של גילוי עצמי וחיפוש אחר אותנטיות בתוך חיי הנישואין.

זהו סיפור נישואין אמיץ ומעורר השראה של שתי נשים יוצאות דופן: לילי אלבה וגרטה וגנר המתמודדות עם גילוי עצמי מגדרי ותודעתי ועם חוסן מול נורמות חברתיות ומגבלות התקופה.

לילי אלבה השאירה מורשת בעלת השפעה עמוקה על הקהילה הטרנסג’נדרית והיא ממשיכה לעורר עד היום דיונים על זהות מגדרית, קבלה וזכויותיהם של אנשים טרנסג’נדרים.

הצגות חדשות של העונה ה-33 שעלו מוקדם יותר השנה:

“שלום, מלחמה” הצגה מוזיקלית להרמת המורל בבימויו של אמיר י. וולף, “סיראנו” מאת אדמון רוסטאן בבימויו של רימאס טומינאס, “ריצ’רד “III מאת ויליאם שייקספיר בבימויו של איתי טיראן.

ההצלחות מהעונות הקודמות ממשיכות לרוץ!

“האבות והאמהות” מאת מאיר שלו, “אנה קרנינה”, “חומות של תקווה”, “רודף העפיפונים”, “אלף שמשות זוהרות”, “השחף”“התנצלויות פומביות”, “מי כמוני” עם קאסט חדש וצעיר, וכמובן יצירות המופת של יבגני אריה: “רוזנקרנץ וגילדנשטרן מתים”, “הדיבוק”, “כפר”, “יאקיש ופופצ’ה”. לצד הצגות הילדים המצליחות שלנו: מסעות אודיסאוס והאוצר מתחת לגשר.  

למועדי ההצגות והזמנת כרטיסים באתר או בטלפון 03-5157000

שדרות ירושלים 9 תל אביב-יפו.

שתפו את הכתבה

תגובות

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

כתבות נוספות

במרפאת אורתופדית ילדים אנו מטפלים במגוון בעיות אורתופדיות אקוטיות, מולדות או התפתחותיות וכן במחלות בעלות מרכיבים הקשורים למערכת השריר, השלד ומערכת העצבים

ה׳ בתמוז ה׳תשפ״ד – 11/07/2024

הלבלב שוכן במעמקי חלל הבטן ומיקומו המדויק עשוי להשתנות מאדם לאדם. עובדה זו, לצד המחסור בסמנים ביולוגיים ובשיטות דימות רגישות מספיק, הן הסיבות לכך שגידולים סרטניים בלבלב

ה׳ בתמוז ה׳תשפ״ד – 11/07/2024

“מטר על מטר” נוסד ב-2008 בהשראת האמונה שבשירה טמון כוח אישי וחברתי גואל. עוצמה זו באה לידי ביטוי בין השאר הודות לתביעה עמוקה מהשירה להפוך את המטר על מטר שלנו למרחב

ה׳ בתמוז ה׳תשפ״ד – 11/07/2024

שנה לאחר מותה הטראגי של הדוגמנית קארין באומן ז”ל, בגיל 35 בלבד, הגישה אמה, יהודית באומן-תבורי, קובלנה למשרד הבריאות, בדרישה להורות על פתיחה בחקירה נגד המרכז הרפואי

ה׳ בתמוז ה׳תשפ״ד – 11/07/2024

תערוכה של קבוצת “סטודיו שיתופי” אשר נוצרה בעקבות שהות אמנים במרכז לאמנות דיגיטלית במשך שנתיים בהן פיתחו יצירה משותפת וחדשה

ה׳ בתמוז ה׳תשפ״ד – 11/07/2024

פרוייקטים חדשניים של יזמות וחדשנות ברפואה במסגרת”חממת דיסקונט ליזמות וחדשנות” בסורוקה

ה׳ בתמוז ה׳תשפ״ד – 11/07/2024

“אאוטסיידרית: ניחוחות של תקווה” מאת אלמה סול בהוצאת ספרי ניב, הוא רומן מרגש שמציג את סיפור חייה של אלמה כאאוטסיידרית מבחינה תרבותית ומסורתית בעלת אופי ואופק מחשבה שונה

ה׳ בתמוז ה׳תשפ״ד – 11/07/2024

לצד המשך המלחמה ובתקווה לשובם של החטופים, החל החופש הגדול ואתו מאות אלפי ילדים שישתתפו באירועים, טיולים וקייטנות שחלקם יערכו בשמש. לרגל החופשה הארוכה

ה׳ בתמוז ה׳תשפ״ד – 11/07/2024

מרכזי חוסן בצפון (יישובי גליל מזרחי וגליל מערבי): עברית – 04-6900603 ערבית – 04-7702649 רוסית – 04-7702650 אנגלית – 04-7702651

ד׳ בתמוז ה׳תשפ״ד – 10/07/2024

מחוות ליהודה עמיחי, דוד אבידן, יונה וולך, א”ב יהושע, חזי לסקלי, דן מירון, ק.צטניק, יואל הופמן, אהרן שבתאי, שמעון אדף ומירון ח. איזקסון

ד׳ בתמוז ה׳תשפ״ד – 10/07/2024

הורי העובר, יפוצו על ידי רמב”ם בסכום כולל בסך 850 אלף שקלים. את ההורים ייצגה עו”ד טלי טרייבנד העוסקת בתביעות רשלנות רפואית

ד׳ בתמוז ה׳תשפ״ד – 10/07/2024

תל-חי כיתות אמן בינלאומיות לפסנתר לשנת 2024 בניהולו המוסיקלי של פרופ’ עמנואל קרסובסקי יתקיימו השנה בתאריכים 4-16 באוגוסט בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה, ע”ש לין ותד אריסון

ד׳ בתמוז ה׳תשפ״ד – 10/07/2024

“כרמל הוא בי”ח נמרץ ומתחדש עם מרכזי מצוינות מובילים ועם צוות שיש לו ברק עיניים. כרמל ימשיך להתפתח לקראת המעבר לביה”ח החדש בק.אתא תוך פיתוח יכולות טכנולוגיות מתקדמות הובלה

ד׳ בתמוז ה׳תשפ״ד – 10/07/2024

האירוע כולל מופע סוחף בין כרמי המשק הכולל קטעים מרפרטואר הלהקה ובמהלכו יזמינו את הקהל להצטרף ולרקוד איתם

ד׳ בתמוז ה׳תשפ״ד – 10/07/2024

ארגון המנתחים הפלסטים אסתטיים בישראל: “התוצאות הגלובליות מצביעות על מגמה שאנחנו רואים גם כאן בארץ”

ד׳ בתמוז ה׳תשפ״ד – 10/07/2024

כללית מחוז צפון מרחיבה את שירותיה הרפואיים בעיר צפת ולאחרונה נפתח שירות חדש, ייעוץ על ידי כירורג ילדים, ד”ר יבגני ילונין, מומחה בכירורגיה כללית ומומחה בכירורגית ילדים ממרכז רפואי

כ״ד בסיון ה׳תשפ״ד – 30/06/2024

Acino מקבלת את הזכויות המסחריות עבור EXBLIFEP®(צפיפים/אנמטאזובאקטם) במדינות החברות במועצת שיתוף הפעולה של המפרץ (GCC) ודרום אפריקה

כ״ד בסיון ה׳תשפ״ד – 30/06/2024

דינה תושבת חיפה בת ה 60 אובחנה עם גידול סרטני ממאיר בראש הלבלב. צוות המערך הכירורגי בכרמל בהובלת פרופ’ ריאד חדאד ניתח אותה באמצעות רובוט הדה וינצ’י ניתוח מורכב במשך 6 שעות

כ״ד בסיון ה׳תשפ״ד – 30/06/2024

בהנחיית אפרת שהם, מרצה בעמיתים לזכויות, שיזם מרכז יה”ל חדרה ההרצאה הינה ללא תשלום, מיועדת למתמודדים ובני משפחה ותתקיים בים שלישי 02/07/2024 בשעה 17:00 בזום

כ״ד בסיון ה׳תשפ״ד – 30/06/2024

הרשמו לאתר

שם פרטי*
שם משפחה*
אימייל*
טלפון
שם משתמש(באנגלית בלבד)*
סיסמא*
אימות סיסמא*
דילוג לתוכן