lelo-hagbala.co.il  ללא הגבלה -אתר החדשות המרכזי לנכויות ומוגבלויות              חבר איגוד האינטרנט הישראלי ISOC-IL | רישיון אקו"ם | כניסת כתבים | חזרה לדף הבית
6
 
בארץ ובעולם   בריאות ונפש   בקהילה שלנו   חוק ומשפט   רפואה משלימה   תזונה נכונה   ספורט בריאות       חיפוש באתר    
1
בארץ ובעולם

MediWho שינתה את כללי המשחק בעולם הבריאות

כולם אומרים העיקר הבריאות וכל משפחה משלמת מאות ואלפי שקלים כל חודש על מנת להיות מוגנים בעת צרה - אבל רק מעטים יודעים מה מגיע להם ואיך למרות התורים הארוכים ניתן לקבל את הסיוע הרפואי המיטבי והמהיר ביותר - העולם מתקדם, גם הבריאות, ועכשיו גם הידע שלכם, מה מגיע לכם ואיך לקבל זאת


מערכת, 15/11/2021, צילום: קופל גרופ


מיקי קופל מנכל mediwho. צילום קופל גרופ
מיקי קופל, מנכ"ל MediWho
 


על פי נתוני עולם הפרסום, חברות הביטוח וקופות החולים הכפילו ואף שילשו את תקציבי הפרסום שלהן במדיה בתקופה האחרונה. מי שתמה על מה ניצתו המלחמה והתחרות העזה לפתע בין הגופים הוותיקים המנומנמים, צריך לחפש את התשובה בתמורות חשובות בעולם הבריאות, או במלים אחרות: Mediwho.
 
מהפכה בענף שקפא על שמריו

Mediwho עשתה לשוק השירותים המשלימים הרפואים מהלך שנהוג לכנות גיים צ'יינג'ר, (משנה משחק). לא פעם אנחנו רואים סקטורים וותיקים שקופאים על שמריהם, סקטורים המורגלים בשיטות ישנות כאשר כל השחקנים במגרש מתואמים ביניהם באופן נוח ונינוח עבורם, אך מאד לא נוח עבור הצרכנים והלקוחות. אלו בקצה כל הסבך הבירוקרטי, הטפסים והאותיות הקטנות, הזקוקים לשינויים, לשיפורים, לחשיבה רעננה וממוקדת בלקוח ולא בשימור נהלים ישנים ומיושנים.
 
בפיתוח פטנט ייחודי, חדשנות כחול לבן, יצרה החברה שירות האוסף, מנתח ומתכלל את כל עולמות הבריאות של הלקוח בלחיצת כפתור ובמענה אנושי תומך ומלווה. וכשאנחנו מדברים על גיים צ'יינג'ר, על מהלך שמטלטל את השוק כולו ומזרים רוח חדשה בענף, אנחנו מתכוונים לנתונים בשטח: השחקניות המרכזיות בשוק, חברות הביטוח הגדולות וקופות החולים, ראו את היענות הלקוחות לשירות ולא יכלו לקפוא על השמרים. הן לקחו את הבשורה שהביאה Mediwho והשתמשו בה למנף את השירותים שהן מציעות ללקוחותיהן, לכאורה. בכל המדיות השונות אנו למדים ורואים קפיצה משמעותית בפרסומים של מניעה, שגרה ש-Mediwho בעצם הבינה שהאזרח הקטן לא יודע לשוט בין 50,000 הזכויות הרפואיות הקיימות ומגיעות לו בעולמות של בריאות.

תורים רחוקים עד ייאוש, בעיה שכולנו מכירים, לפתע מוקדמים. תשדירים חדשים עלו לאוויר, ומושג חדש נולד: הר הבריאות. הר הבריאות לא נולד יש מאין, אלא לאחר חשיפה לתצוגת תכלית של MediWho, זו עובדה.

הבובה הכתומה של MediWho כיכבה על המסכים ושיגעה את המדינה, ובמשרדי חברות הביטוח צללו כולם למעמקי המודל  החדש. צללו וגילו את הבשורה הטכנולוגית המתקדמת ביותר, את הגישה המיועדת להקל על הלקוח במקום לרפות את ידיו ולסבך אותו עד שיוותר, והבינו כי הן חייבות ליישר קו עם הבובה הכתומה של MediWho, זו שלוקחת אותך יד ביד לניוו , ממש כמו WAZE של עולם הבריאות.
 
אז מה שינתה המהפכה?

כללי המשחק השתנו יש מי שממקסם את הזכויות הרפואיות של הצרכנים, יש מי שמטפל בניהול התיק הרפואי מא'-ת', יש מי שמעניק לצרכנים יחס VIP. שירות שעוד לא היה כמוהו בישראל ובעולם.

"החזון של MediWho ברור: להפוך לשירות בסיס חיוני בכל בית בישראל. Mediwho היא החבר, העוזר, המלווה והיועץ האישי שלך לכל פרוצדורה רפואית," אומר מיקי קופל, מייסד החברה. "מה מגיע לך וממי, כמה אתה משלם בחודש על כלכלת בריאות הבית, מה יש לך, מה חסר לך ואיך בכלל מפעילים את כל הביטוחים– מי בכלל מבין בזה? אנחנו!

"אנחנו מבינים בזה ואנחנו נדאג לכל ובמחיר חודשי נוח ושווה לכל כיס, בוודאי לעומת הסכומים עליהם אנו נלחמים עבורך. אנחנו דואגים לטופס 17 בקופה, לאישור התרופה, לבחירת הרופא המומחה הבכיר והטוב ביותר, למנתח, לתור מהיר למכון בדיקות, להשגת אישורים, החזרים, מימון וקצבאות. אנחנו לא רופאים ולא סוכני ביטוח, אבל אנחנו מכירים היטב את שני העולמות המתנגשים האלו ויודעים לתווך ביניהם עבורך!אנחנו אנשי המקצוע שיודעים לנהל עבורך את כלכלת בריאות הבית שברוב המוחלט של הבתים בישראל איננה מנוהלת, עד שמגיעים חלילה לעת צרה. ואז עומדים אובדי עצות ומפוחדים מול הר מאיים של חברות גדולות, בירוקרטיה סבוכה, עשרות סידורים, טפסים, טלפונים, פקידים, תורים התרוצצות וסירובים מייאשים."
 
המלאכים של MediWho

"אנשי Mediwho מלווים אתכם ברגעים הכי קשים, נאבקים עבורכם על כל פרוצדורה בריאותית או רפואית מול גופי ענק, קופות החולים, חברות הביטוח, הביטוח הלאומי ומשיגים עבורכם טיפול מהיר, קביעת והקדמת תורים, מימון לטיפולים יקרים ומצילי חיים.

"הרפרנטים המקצועיים ב-MediWho מחוללים כל יום קסמים ופלאים עבור לקוחות החברה," מספר מיקי. "הם לוקחים את הסיפורים איתם הביתה, שולחים הודעות למנהלות בערב שישי, מתקשרים לפציינטים אחרי טיפול כימו, לפני ניתוח מפחיד. לאורך חודשים ארוכים הם התקווה כשהפחד והייאוש גוברים, הכוח הלוחם כשאין כוח, הקול המעודד ומבשר הבשורות הטובות.

"אנשי MediWho יודעים להילחם לא רק בטחנות הצדק הטוחנות לאט. הם יודעים גם לתכלל לוחות זמנים וטיפולים מתנגשים, להשיג את הכן כשהפציינט שומע רק לא. הן נקשרים, דואגים, נלחמים ומשיגים. לא פעם כותבים להם הלקוחות- בלעדייך לא הייתי שורד. עבורם זו לא עוד עבודה, זו שליחות."
 
עושים סדר בדבר החשוב בחייכם - בריאותכם

"חשוב להבין את מהות השירות והמהפכה שהוא מבשר," מציין מיקי לסיכום. "אנחנו לא מחליפים ולא מייתרים איש בדרך. לא את פקידת הסניף בקופת חולים, ולא את מערך התורים. השירות שלנו הוא עשיית סדר על מנת לוודא שתקבל את כל מה שמגיע לכם במסגרת כל השירותים המגיעים לכם, שירותים עליהם שילמתם, סדר בדבר החשוב ביותר לכם ולמשפחתכם – בריאותכם. מבחינתנו כל בית בישראל צריך להיות מנוי לשירות של MediWho גם בשגרה כשכולם בריאים ושלמים כי אין לדעת מה ילד יום, ובוודאי לתכליל כאשר מתמודדים עם משבר בריאותי או מצב כרוני.

"אנו מציעים שירות ששווה בריאות! בריאות גופנית, בריאות נפשית, זמן והרבה כסף. מוזמנים להתקשר למלאכים שלנו ולהצטרף עוד יום לשירות שייתן לכם יד ויוביל אתכם בכל פיתולי הדרך."

 


 
 
1
מבזקי חדשות   הרשמה לאינדקס
1
1
דוברות מד״א: בשעה 09:39 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על תאונת דרכים בין רוכב אופנוע לרכב פרטי בכביש 20 סמוך למחלף וולפסון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון צעיר בן 19 במצב בינוני עם חבלות בגפיים תחתונות. טימור


 
 
      אולפן החדשות: 08-973-4-006
1
      מערכת החדשות: 08-9282508
 
האינדקס המרכזי
18,937 בעלי עסקים ונותני שירות
8
הרשמה לאינדקס המרכזי 
 


אבחון וטיפול אלטרנטיבי
 

אביזרי
חבישה
     


אביזרי שיקום
 
     


אופטומטריסטים
 

אופטיקאים
     


אחיות פרטיות
 

אירידיולוגיה
     


אמבולנס פרטי
 

ארומתרפיה
     


ביופידבק
 

בית לחיים
     


בית אבות
דיור מוגן
 

בתי הבראה
והחלמה
     


בתי
חולים
 

בתי חולים
לבריאות הנפש
     


בי"ח סיעודיים וגריאטריים
 

בתי
טבע
     


בתי מרקחת
 

גוף ונפש
     


דיאטנים
 

הומאופתיה
     


הידרותרפיה
 

הילינג
     


היפנוזה
 

הסעות נכים
     


השמת ע.זרים
 

ויטמינים
     


חיתולים למבוגרים
 

טווינא
     


טיפול אלטרנטיבי בילדים
 

טיפול באמצעות בעלי חיים
     


טיפול באמצעות יצירה והבעה
 

טיפול בהפרעות זיכרון
     


טיפול בהפרעות שינה
 

טיפול באמצעות ציורי ילדים
     


יועצי תזונה
 

כירופרקטיקה
     


כירורגיה של היד
 

מגנטותרפיה
     


מדיטציות
 

מוצרים אורטופדיים
     


מוקדי עזרה ראשונה
 

מכונים
רפואיים
     


מכשירי שמיעה ואביזרים
 

מנגנוני נכים
לרכב
     


מרחצאות ומעיינות מרפא
 

נטורופתיה
     


נעליים
אורטופדיות
 

עורכי דין
ביטוח לאומי
     


עורכי דין
דיני נזיקין
 

עורכי דין
רשלנות רפואית
     


פודיאטרים
 

פיזיותרפיה
     


פיזיותרפיה התפתחותית
 

פילאטיס
     


פלדנקרייז
 

פסיכוגריאטריה
     


פסיכולוגיה התפתחותית
 

פסיכולוגיה שיקומית
     


פסיכותרפיה
 

פרחי באך
     


ציוד ואביזרים
 

קינסיולוגיה
     


קלינאי תקשורת
 

רולפינג
     


רכב חשמלי
 

רכיבה טיפולית
     


רפואה סינית
 

רפלקסולוגיה
     


שיאצו
 

שיטת אלבאום
     


שיטת אלכסנדר
 

שיטת פאולה
     


שיקום
נכים
 

שירותי
סיעוד
     


תזונה ודיאטות טבעיות
 

תרפיה במוסיקה

אבחון וטיפול אלטרנטיבי אביזרי חבישה אביזרי שיקום אוסטיאופתיה אופטומטריסטים
אופטיקאים אחיות פרטיות אירידיולוגיה אמבולנס פרטי ארומתרפיה
ביופידבק בית לחיים בית אבות, דיור מוגן בתי הבראה והחלמה בתי חולים
בתי חולים לבריאות הנפש בי"ח סיעודיים וגריאטריים בתי טבע בתי מרקחת גוף ונפש
דיאטנים הומאופתיה הידרותרפיה הילינג היפנוזה
הסעות נכים השמת עובדים זרים ויטמינים חיתולים למבוגרים טווינא
טיפול אלטרנטיבי בילדים טיפול באמצעות בע"ח טיפול ע"י יצירה והבעה טיפול בהפרעות זיכרון טיפול בהפרעות שינה
טיפול ע"י ציורי ילדים יועצי תזונה כירופרקטיקה כירורגיה של היד מגנטותרפיה
מדיטציות מוצרים אורטופדיים מוקדי עזרה ראשונה מכונים רפואיים מכשירי שמיעה ואביזרים
מנגנוני נכים לרכב מרחצאות ומעיינות מרפא נטורופתיה נעליים אורטופדיות עורכי דין - ביטוח לאומי
עורכי דין - דיני נזיקין עורכי דין - רשלנות רפואית פודיאטרים פיזיותרפיה פיזיותרפיה התפתחותית
פילאטיס פלדנקרייז פסיכוגריאטריה פסיכולוגיה התפתחותית פסיכולוגיה שיקומית
פסיכותרפיה פרחי באך ציוד ואביזרים לנכים קינסיולוגיה קלינאי תקשורת
רולפינג רכב חשמלי רכיבה טיפולית רפואה סינית רפלקסולוגיה
שיאצו שיטת אלבאום שיטת אלכסנדר שיטת פאולה שיקום נכים ונפגעים
שירותי סיעוד תזונה ודיאטות טבעיות תרפיה במוסיקה    
 
 
כל הדרכים שלכם ליצירת קשר:

   
חזרה לדף הבית    תנאי שימוש   מדיניות פרטיות   חוק הספאם   אתיקה מקצועית   חוק זכויות יוצרים הצהרת נגישות
                       
 fax-to-mail: 153-54-7126459             דוא"ל: lelo.hagbala@gmail.com מערכת החדשות: בן חור אליהו 14-3 באר שבע 08-9282508 אולפן החדשות: העצמאות 57 באר שבע 08-9734006

מדיניות שימוש ב-cookies וכלים אחרים

על מנת לאפשר הפעלתו של האתר באופן מיטבי וכן לשפר את חווייתך מהשימוש בו, יתכן וייעשה שימוש בכלים מסוג "עוגיות" (Cookies), כמו גם ב"כלים אחרים" | יחד עם זאת, עדי גולן נדרשת לאישורך והסכמתך | היה ואם אין רצונך להתיר השימוש בכלים אלו, הנך נדרש/ת להפסיק באופן מיידי שהייתך-שימושך באתר | האמור ד-לעיל' מהווה תמצית "מדיניות השימוש" באתר | את הנסח המלא והמחייב ניתן למצוא בקטגוריה "מדיניות פרטיות".

בכל שאלה ובקשה ניתן לפנות באמצעות
  צור קשר  שבאתר   |   מדיניות פרטיות 

כל הזכויות שמורות ל: עדי גולן ADI GOLAN

 
לייבסיטי - בניית אתרים